Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy warto podjąć naukę w tym kierunku.
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
1 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 1 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
#1
Question 
Witam.;)
Nazywam się Rafał mam lat 15 uczęszczam do 3 klasy Gimnazjum.

Pomału nadchodzi czas na wybór szkoły ponadgimnazjalnej.
Nie oszukujmy się każdy chce dużo zarabiać.
Mam pewien zarys , plan na przyszłość mianowicie tak jak w temacie chce zostać "Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej" i w wieku ok 20 lat założyć własną firmę (Uważam że bez własnej firmy nie dojdę do niczego w życiu) firmę instalacyjną kolektory słoneczne i nie tylko ale głównie kolektory.
Na polskim rynku ta technologia dopiero wchodzi i wierze ze to dobra inwestycja.
Jakie można uzyskać zarobki wiem jak kolektory słoneczne montować ustawiać też wiem jak i umie bo mój ojciec miał firmę montującą która niestety przez nasz polski rząd upadła :(

PYTANIA DLA WAS :
1)Czy warto podjąć technikum w tym kierunku.
2)Co mogę zyskać a co stracić.
3)Ile najwięcej pieniędzy mogę uzyskać z EU.
4)Czy waszym zdaniem będzie na to zapotrzebowanie.
Ps.Jak będę mieć więcej pytań napisze.
  Odpowiedz
#2
Z pewnością jest to dobry wybór. Zapotrzebowanie na energię odmawialną rośnie z każdym rokiem. Zielona energia pokrywa coraz większe ilości ogólnej sumy emergii, rządy i jednostki zaczynają rozumieć, że w tym właśnie jest nasza przyszłość. Złoża ulegają coraz większemu stopniowi wyeksploatowania a energia odmawialna to wspaniała alternatywa.

Nie powiem Ci, ile UE przeznacza na to środków, ale z tego co wiem równie dobrze możesz skorzystać z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (do wyboru kilka działań).

Świetną wiadomością jest fakt, że Twoje plany wybiegają już o 5 lat w przyszłość. Wiesz czego chcesz i masz w głowie jasno nakreślony plan - to jest najważniejsze. Rozpocznij naukę i utrzymuj się w niezłomnej wierze, że wszystko potoczy się po Twojej myśli.

Życzę Ci powodzenia.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  technik energii odnawialnej kinomaniak.tv 6 6 669 24.05.2012, 22:56
Ostatni post: kinomaniak.tv

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości