Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Teledysk Polskich fanów Rammsteina
#1
Niedawno pojawił się teledysk do piosenki Adios, który został zrobiony przez Polskich fanów zespołu Rammstein. Dzieło to jest autorstwa Marka Jaszkowskiego. W produkcji wzięli udział m.in. zawodowi kaskaderzy i aktorzy. Przedpremierową wersję teledysku otrzymali z rąk fanów członkowie zespołu Rammstein przed koncertem w Gdańsku.

Oto wersja fanów:

  Odpowiedz
#2
Jakoś mi ten teledysk do Rammstein'a nie pasuje, ogólnie fajny ale nie przemawia do mnie w połączeniu z Rammstein'em
  Odpowiedz
#3
Muszę przyznać, że ten teledysk faktycznie nie pasuje ani do Rammsteina ani do tej piosenki. Do tego teledysku raczej by pasował utwór Zerstören. Ale właściwie liczą się dobre chęci i to że zespół ma pamiątkę z koncertu w Polsce.
  Odpowiedz
#4
To fakt, zawsze to jakieś wspomnienie z koncertu u nas :)
Samo wykonanie teledysku podoba mi się, może autorzy popracują nad jakimś nowym bardziej w stylu Rammstein'a teledyskiem i kto wie, może osiągną jakiś sukces w kręceniu teledysków.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości