Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Telefon na policje - styrta się pali
#1
Oglądałem ten filmik już kilka razy i postanowiłem się z Wami nim podzielić.
Starsza Pani zadzwoniła na policje ponieważ stertę siana ktoś podpalił.



Haha
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#2
Policjanci, to muszą mieć czasami stalowe nerwy. Haha
No cóż, starszym ludziom nie jest łatwo posługiwać się zdobyczami techniki, do tego jeszcze stres, bo "styrta się pali, straż nie gasi, a syna nie ma w domu", ale dała radę.
Jak miała babcia szczęście, to może jej niebiescy nie spałowali po przyjeździe ;)
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#3
Ojojoj wyczuwam tu totalną ściemę :-).
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Na ściemę mi to nie wygląda, babcia po prostu głucha jest, a słownictwo i reszta? Norma. Na dobrą sprawę, takich ludzi jest na wsi więcej. Jeśli nie brać pod uwagę jej sporej wady słuchu, takie rozmowy na linii służb ratowniczych, to codzienność.
  Odpowiedz
#5
Być może masz racje ale z przyzwyczajenia do tego że 60% (albo i więcej) rzeczy w sieci to ściema podchodzę
do tego z dystansem. Ciekawi mnie jak ma się sprawa udostępniania takich nagrań? Jest to zgodne z prawem?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
Nie ma przepisu, który zabrania nagrywania funkcjonariusza na służbie na przykład. Z nagranym przez siebie materiałem możesz zrobić wszystko. Przynajmniej tak wynika z logicznego rozumowania.
  Odpowiedz
#7
Hm... ale czy funkcjonariusz może takie nagrania udostepniać? Jeśli nie to wątpię aby babcia wrzuciła ten materiał do sieci, chyba że jej gadka to tylko przykrywka tajnych babcinych agentek.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawe zgłoszenie na policję. amb00 0 691 31.01.2017, 17:58
Ostatni post: amb00
  Telefon nie lata w trybie samolotowym Robotox 5 2 122 09.02.2015, 19:44
Ostatni post: B0hazard
  Telefon w mikrofali KruchyFix 4 3 123 18.10.2011, 18:49
Ostatni post: Szymon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości