Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tester Nicków
#11
[table][cell]Rzeczy które Ci sprzyjają
[row]
kolor różowy
owoc banan
kamienie kwarc
cyfra 6
liczba 46
[/cell]

[cell]Rodzaje posiadanej inteligencji
emocjonalna
22%
psychoruchowa
16%
logiczna
18%
werbalna
17%
wizualna
9%
twórcza
19%


[cell]Kilka faktów na Twój temat
[row]
[row]
Jesteś osobą rzetelną i pracowitą, wolisz raczej sam pracować więcej niż wyzyskiwać innych.
Lubisz flirtować i wzbudzać zainteresowanie.
W głębi serca jesteś czuły i wrażliwy, nawet jeśli tego nie okazujesz. Cenisz sobie bliskość i bezpieczeństwo, od partnera oczekujesz czułości i zainteresowania.
Tryskasz optymizmem i zachowujesz pogodę ducha nawet w trudnych sytuacjach.
Jesteś kreatywny i pomysłowy, z łatwością przychodzą ci do głowy nowatorskie rozwiązania.
[/cell]
[/row]
[/table]

Trochę to jak horoskop, a horoskop głęboko zahacza o "wiarę" w gwiazdy a to zahacza o magię a to zahacza o okultyzm.
Nie jest to dobre dla nikogo bo można w ten sposób "uwierzyć" w bajki o samym sobie i żyć innym torem niż tym który został dla nas stworzony.

Co do faktów to zgadza się w 100% ale nie przyjmuję wagi do tego co zostało tam napisane. Również od teraz nie będę taki jakiego mnie opisano i nie będę instruował się tymi "wskazówkami". W życiu codziennym wygląda to nieco inaczej i raz jestem taki jak powyżej a raz zupełnie inny i to jest mi w zupełności wystarczające.
Kolor różowy??? No fajny jest, nie? ;-D
Nie przyjmuję wagi do cyfr ani do liczb. Kiedyś to robiłem ale tak się zakręciłem że upadłem i zaprzestałem tych "magicznych praktyk".
Już nie wierzę w liczby bo skutek zawsze był mizerny. Nie polecam.

Inne pseudo i wyniki:
Mój chomik: skrzypas_
Inne fora: skrzypas85
Inne fora: skrzypas@
Nie rozmawiam za pomocą czatu i PW.
  Odpowiedz
#12
Jak mi wyszło: kolor=różowy to przeczytałem resztę tabelki i wyłączyłem ponieważ wolę kolor czarny :)... i sam niewiem czemu zacząłem się śmiac z kamienie=granat ... albo nie zrozumiałem albo coś bo pomyślałem sobie o granacie jako rodzaju broni :D
  Odpowiedz
#13
Cytat:DamianS
Kilka faktów na Twój temat

Cenisz sobie bliskość i bezpieczeństwo, od partnera oczekujesz czułości i zainteresowania
Jesteś lojalny i koleżeński, nie cierpisz fałszu i dwulicowości
W życiu kierujesz się uczciwością, przestrzegasz przepisów i postępujesz zgodnie z prawem
Tryskasz optymizmem i zachowujesz pogodę ducha nawet w trudnych sytuacjach
Dobrze czujesz się w grupie, lubisz współpracować z innymi ludźmi
świetnie wyczuwasz nastroje i emocje u innych, potrafisz uważnie słuchać.
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości