Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


To już koniec Pobieraczka.pl?
#11
Szkoda tylko tych którzy dali się nabrać i im kasę wypłacili.
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#12
(30.12.2012, 19:40)elgato napisał(a): Szkoda tylko tych którzy dali się nabrać i im kasę wypłacili.
No niestety ja byłem taki głupi i zapłaciłem im ,bo też miałem liścik .
  Odpowiedz
#13
A ile od Ciebie wydoili, że tak to brzydko ujmę ?
Oh, I’m not afraid to die for the other kind of love
Take me to church
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
  Odpowiedz
#14
Od de mnie wydoili 96 zł.List przyszedł po dwóch latach od zarejestrowania .
  Odpowiedz
#15
No i gitara :D
  Odpowiedz
#16
(30.12.2012, 19:47)raden napisał(a): Od de mnie wydoili 96 zł.List przyszedł po dwóch latach od zarejestrowania .

Do mnie też po 2 latach. Temu się nie dałem, a zobaczymy co ZPAV ze mną zrobi.
Jak nie jedne tarapaty to drugie....
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#17
CZY TO KONIEC? NO TO PROSZE, POBIERACZEK MA SIE SWIETNIE I DALEJ DZIALA!! !!!!!!!!!!!!! Postaram sie pisac krotko. 3 lata temu zarejestrowalam sie na pobieraczek pl jak i tysiace osob. podalam falszywe dane z ty ze prawdziwy e-mail{idi*tka!} . no i jak sie zalogowalam tak tez zapomialam o jego istnieniu, nigdy z tego nie kozystalam!!! a tu po 17 dniach ma zaplacic 94 z groszem .bo nie wywiazalam sie z umowy, olalam e-mail. po miesiacu kolejny -to im napisalam ze {sciemnilam} ze to nie ja ze skoro wiedza wszystko to niech se sprawdza ze to konto nigdy ponownie nie bylo uruchamiane itp to oni mi ze mam to zglosci odp organom itp bo ktos mi sie wlamal na maila ale i tak mam zaplacic ok100. no to olalam ich .i tu po 3 latach groza mi krajowym rejestrem dluznikow, tym ze wiedza ze podalam falszywe dane : "Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 22.01.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Panią do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania." HELP ME!!!! Jestem za granica od niedawna ma dziecko a tu takie cyrki!!! dziekuje z gory!!! a i niby Pobieraczka mieli zamknac czy cvos tam slyszalam te cale afery a tu z data 22.01.2013 dali o sobie przypomiec!!!
  Odpowiedz
#18
(22.01.2013, 23:13)onaonono12345 napisał(a): CZY TO KONIEC? NO TO PROSZE, POBIERACZEK MA SIE SWIETNIE I DALEJ DZIALA!! !!!!!!!!!!!!! Postaram sie pisac krotko. 3 lata temu zarejestrowalam sie na pobieraczek pl jak i tysiace osob. podalam falszywe dane z ty ze prawdziwy e-mail{idi*tka!} . no i jak sie zalogowalam tak tez zapomialam o jego istnieniu, nigdy z tego nie kozystalam!!! a tu po 17 dniach ma zaplacic 94 z groszem .bo nie wywiazalam sie z umowy, olalam e-mail. po miesiacu kolejny -to im napisalam ze {sciemnilam} ze to nie ja ze skoro wiedza wszystko to niech se sprawdza ze to konto nigdy ponownie nie bylo uruchamiane itp to oni mi ze mam to zglosci odp organom itp bo ktos mi sie wlamal na maila ale i tak mam zaplacic ok100. no to olalam ich .i tu po 3 latach groza mi krajowym rejestrem dluznikow, tym ze wiedza ze podalam falszywe dane : "Pragnę poinformować, iż rezultatem wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Mając na uwadze powyższe pragnę zawiadomić, iż podanie nieprawdziwych danych, może stanowić przesłankę do zawiadomienia właściwych organów ścigania oraz wszczęcia postępowania karnego.

Na dzień 22.01.2013 kwota 94.80zł w sposób całkowity nie została wniesiona. W związku z powyższym wzywam Panią do natychmiastowej dobrowolnej zapłaty długu powstałego wskutek zamówienia usługi Pobieraczek5 (12 miesięczny pakiet) w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania niniejszego wezwania." HELP ME!!!! Jestem za granica od niedawna ma dziecko a tu takie cyrki!!! dziekuje z gory!!! a i niby Pobieraczka mieli zamknac czy cvos tam slyszalam te cale afery a tu z data 22.01.2013 dali o sobie przypomiec!!!

Nie jesteś jedyną osobą, którą Pobieraczek (to oni działają na nowo?) stara się zwindykować:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Pobi...l#opOpinie
Popatrz po komentarzach, być może one nakierują Cię na właściwy trop odnośnie tych oszustów.
Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#19
O końcu Pobieraczka mówi się już od dawna, a jakąś nadal funkcjonuję, i mogę się założyć że jeszcze długo będzie funkcjonował.
  Odpowiedz
#20
Spróbuj im wysłać poniższe pismo:

Oświadczenia o unieważnieniu umowy

Mając na względzie Państwa wezwanie do zapłaty, uprzejmie informuję, iż w związku ze stosowaniem przez Państwa nieuczciwej praktyki rynkowej polegającej na działaniu wprowadzającym mnie w błąd w zakresie odpłatnego charakteru umowy i okresu jej trwania, przez co mogłem podjąć decyzję, której bym nie podjął, jeśli zostałbym w sposób prawidłowy poinformowany o warunkach zawarcia umowy, żądam – na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 4 w zw. z art. 5 ust. 1 i ust 3 pkt 2 w zw. z art. 4 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym – natychmiastowego unieważnienia umowy. Stosowanie przedmiotowej praktyki potwierdzone zostało decyzją Prezesa UOKiK z dnia 31 marca 2010 r. – RWR-6/2010.

Unieważniając umowę, zwracam się również z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w zw. z art. 35 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

Z poważaniem
(wpisać swoje dane jak znajdują się w wezwaniu do zapłaty)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Youtube - koniec internetu? Dziwactwa na kanałach w youtube. Baron 2 1 750 18.02.2016, 19:01
Ostatni post: amb00
  Koniec filmów online? Videobb i Videozer skasowane! tonyviroos 5 3 841 22.01.2012, 23:44
Ostatni post: Saibo
  Koniec Megaupload - Megavideo! oraz odwet hakerów z Anonymous! (wideo) tonyviroos 20 10 630 22.01.2012, 16:14
Ostatni post: tonyviroos
  Koniec FaceBooka ? Mesajah 16 8 771 29.08.2011, 14:12
Ostatni post: tonyviroos

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości