Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tour de France 2015
#1
W niedzielę zakończył się 102 wyścig kolarski wokół Francji. Niestety z przyczyny niezależnych ode mnie nie mogłem na bieżąco śledzić zmagań kolarzy.
Cieszy zwycięstwo odniesione na 11 etapie przez Rafała Majkę. Polski góral ma zadatki na zawodnika mogącego w przyszłości pokusić się o zwycięstwo w całym Tourze, czego z całego serca mu życzę. Należy pamiętać jedno... . Jeden by wszystkim rządzić, jeden by wszystkich odnaleźć, jeden by wszystkich zgromadzić i w żółci związać. Tour de France to najważniejsza impreza w kolarskim kalendarzu. I nic tego nie zmieni.

https://www.youtube.com/watch?v=q7x39-bmHnw

Tak walczył nasz rodak na 11 etapie.


https://www.youtube.com/watch?v=BXzfY28QYWU

Skrót całej "Wielkiej Pętli".
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości