Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Tracę wiarę w ludzkość
#1
Żeby nie spoilerować zapraszam do oglądania - NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, GŁUPOTA GWARANTOWANA!


Jedno, ale tylko jedno pytanie... Gdzie są rodzice?!
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Faktycznie, dorosły facet komentuje w sposób szyderczy jakiś głupi filmik wgrany przez dziecko i głupio się dziwi, że ten filmik był żałosny. Żałosne.
  Odpowiedz
#3
Tu nie chodzi o niego, a dziecko które nawet nie wiem jak opisać.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Dla mnie żałośni ci jak ten hejter, niestety sporo ludzi lubi takich głupków oglądać. Nabijać się z innych, to już chamstwo.

Dziecko, swoją drogą, smutna prawda jest taka że nie da się wszystkiego kontrolować co dzieciak robi przy komputerze. Nie ma co rodziców obwiniać, nie będą cały czas patrzeć co dzieci robią.
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6
Fakt trochę pojechał po dzieciaku, z reguły jego nagrania są dość dobre.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Czy ten content nie zapoczątkowała przypadkiem sexmasterka? Przed nią raczej takiego syfy na yt nie nagrywali.
  Odpowiedz
#8
Wazz wydaje mi się, że tak..
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#9
Zazwyczaj już bardzo małe dzieci interesują się własnym ciałem; nawet te w wieku przedszkolnym... więc nie dziwi mnie fakt, że jakiś mały chłopiec opowiada różne dziwne rzeczy na temat seksu. Bardziej dziwi mnie postawa tego gościa z filmiku i tutaj podepnę się pod wypowiedziami kilku osób. Facet komentuje, jakby sam nigdy nie był dzieckiem i nie gadał od czapy, bo wydawało mu się to fajne i prawdziwe. Zresztą... serio? Jak ośmioletni chłopiec może wiedzieć to samo o seksie, co dorosły facet? :D No kaman, bez przesady. Ten dzieciak jeszcze nie miał zajęć o anatomii człowieka ;D
Tylko no racja - to i tak nie tłumaczy kompletnego zaniedbania ze strony rodziców. No ale co zrobić; ich sprawa, że później ich dziecko będzie płakało ze wstydu, bo zobaczy swój piękny twór :D Poza tym leżała tam jakaś typiara - czemu nie przerwała temu dzieciakowi? Może też chciała się pośmiać? ;)
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości