Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Trening ortograficzny
#1
[Obrazek: big_4b9919477e22b.jpg]

Trening Ortograficzny Pokonaj dysortografię.

Program przeznaczony do nauki ortografii dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz wszystkich tych, którzy chcą pisać bezbłędnie.

Polecany również do terapii dysortografii.

Trening ortograficzny to program do nauki poprawnego pisania zawierający 660 zdań i 1500 wyrazów z ortograficznymi trudnościami, podzielonych na trzy niezależne działy: ‘rz i ż’, ‘ó i u’ oraz ‘ch i h’ oraz 20 udźwiękowionych dyktand, pisanych z pamięci lub ze słuchu, z uwzględnieniem interpunkcji. Trening ortograficzny pomoże uniknąć popełniania błędów. Jednorazowe ćwiczenia powinny odbywać się 3-4 razy w tygodniu i trwać około 30 minut. Efektywność pracy z programem zwiększa częste powtarzanie wyrazów które program umieszcza w ‘Katalogu błędów’ użytkownika.

Dzięki 70 godzinom ćwiczeń przygotowanym przez specjalistów Przygotowany merytorycznie we współpracy z gronem terapeutów. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się nawyku popełniania błędów, ale także będziesz tylko dobrze się bawić.


Pobierz.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trening czytania ROKARO 0 1 902 18.02.2011, 13:20
Ostatni post: ROKARO

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości