Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Turniej "Odjechany Szach, Mat"
#1
A więc tak jak obiecałem, rozpoczynamy turniej szachowy, który będzie nosił zaszczytną nazwę "Odjechany Szach, Mat!"
Grać będziemy on-line na stronie kurnik.pl , kojarzenia rund będę wykonywał sam (oczywiście losowo) w szachowym systemie szwajcarski. Ilość rund turnieju to 4, długość partii 15 minut na zawodnika. Konta dla wszystkich użytkowników utworzyłem, hasła podam na PW:
-RoboOdjechani
-SworOdjechani
-NichOdjechani
-SuicOdjechani
-MehaOdjechani

Punktacja turnieju:
-zwycięstwo 1pkt.
-remis 0.5pkt.
-przegrana/walkower 0pkt.

No, to zaczynamy:

1. Runda pierwsza (1/4)
 1.(B) Swordancer - Nicholas ©
 2.(B) Suicider - Robotox ©
 3.(B) Maha Kali - lukasz4444 ©

Ustalcie między sobą odpowiednią dla obu stron datę zagrania partii do max 12 kwietnia 15, w przeciwnym razie partia uznana jako walkower. Będę Was kontrolował w historii Waszych partii. Prosiłbym również nie grać innych partii z tego konta, które Wam utworzyłem, z powodu iż chce mieć kontrolę nad turniejem.

Pamiętajcie, że musicie ustawić następujące parametry w partii:
-czas na zawodnika: 15 minut
-czas dodawany: 0
-pilnujcie kto gra białymi, a kto czarnymi

Powodzenia!


  Odpowiedz
#2
Mam tylko jedną uwagę, "Maha Kali" nie "Meha Kali"
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu


[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
#3
Zmiana planów: do turnieju dochodzi lukasz4444, więc ty Maha z nim grasz.
Przepraszam Ciebie za tą Mehe, nie wiem co mi się tak zapisało w pamięci.


  Odpowiedz
#4
No i stało się....
Trafiłem na najgrubszą rybę szachową na forum Haha

A mam takie pytanie: gra trwa do momentu gdy ktoś wygra - znaczy się szach mat?
Co oznacza czas na zawodnika 15 minut?
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#5
Suicider: 15 minut masz na myślenie w całej parii, ja też mam 15 minut - w sumie partia trwa 30min. Jeżeli wykorzystasz swój czas, a nie będzie matu/remisu przegrywasz. Wcześniej oczywiście jak ktoś wygra, to wygrywa i koniec partii, a czas jest po to, żeby nie myśleć dosłownych 2 godzin nad ruchem.
Przykład: ja wykonałem ruch, z twoich 15 minut odliczają się sekundu, do póki nie wykonasz ruchu, gdy wykonasz to mój czas się odejmuje i tak w kółko, do póki któremuś z nas skończy się czas lub wcześniej da mata/remis.


  Odpowiedz
#6
To kiedy gramy Nico, weekend?
  Odpowiedz
#7
Spoko ale jakoś wieczorem. Jeszcze się spiszemy.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
to może i ja spróbuje ;) laik ale czemu nie 
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#9


  Odpowiedz
#10
Nicholas jutro przy sobocie o 20:00
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości