Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Twierdza Krzyżowiec
Dasz linka ? :D Bo nie wiem z kąd lub podaj dokładnie gdzie i jak uruchamiasz kody, może coś źle robię :P
A jak trainer to z kąd ?
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
Hmmm u mnie na chomiku jest. I wszystko działa jak talala właśnie jestem po grze z kolegą :)
  Odpowiedz
Tylko gdybyś dokładnie czytał to mi chodziło o trainera do gry lub jak kody uruchomić ( o dokładną instrukcję)
  Odpowiedz
Sorry :D. A podmieniałeś pliki?
  Odpowiedz
A po co podmieniać plik ? Ja się pytam o kody lub trainera...

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
  Odpowiedz
Szukam chętnych osób do zagrania Twierdze Krzyżowiec przez pogram chama czi...
Jakby ktoś by był chętny ze mną się zmierzyć to proszę pisać na podany mój numer 22314100
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
Trainer? Oczywiście nie korzystajcie na multi (chyba nawet nie można). Trainery trzymam u siebie na koncie, w zależności od wersji. Nie wiem czy zadziała, bo dodatkowo jest na wersje TK:Extreme

Łap
http://chomikuj.pl/bub17/*5eCheaty+i+kody/*e2*96*baTwierdza+Krzy*c5*bcowiec+Extreme+(Stronghold+Crusader+Extreme)
  Odpowiedz
A ma ktoś do Stronghold 2 ?
  Odpowiedz
Ci którzy mają problemy z graniem przez sieć,może po prostu mają inne wersje niż ich przeciwnicy...,btw to nie polecam grania przez hamak,ponieważ raz łączy a raz nie ;).Jeżeli chodzi o mnie to ja zawsze gram przez inny program ,który zawsze łączy nawet przy różnych wersjach gier :D.Co do samej twierdzy to polecam ją każdemu fanowi strategii :)
  Odpowiedz