Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ubuntu Touch
#1
Założyłem ten temat aby porozmawiać o tym systemie. Dla mnie wydaje się ciekawą alternatywą dla Androida, który ma pewne swoje wady. Niestety nie ma dużo urządzeń z tym systemem. A co Wy myślicie o tym systemie? Używaliście go kiedykolwiek?
  Odpowiedz
#2
Myślę, że jest za wcześnie by nawet myśleć o przejściu na taki system, aczkolwiek jest to znakomita okazja dla developerów, gdy nowy system ma szansę się wybić znając podejście autorów systemu desktopowego Ubuntu i jego popularność. Gdy system dorówna Androidowi wydajnością, wygodą użytkowania i będzie miał dynamicznie rosnącą bazę aplikacji, wtedy miałoby to jakiś sens, teraz jedynie developer może się zastanowić nad instalacją tego systemu i implementacją swoich projektów w nowym środowisku.

Oczywiście powinny też się pojawić dedykowane temu systemowi smartfony, bez tego nigdy nie zyska popularności.
Nie pij tyle!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości