Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani,com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera.

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookies, pozostając na stronie wyrażasz zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
  • Witamy na forum Odjechani.com.pl!
  • Rozgość się, każdy znajdzie tu coś dla siebie ;)
  • Dla zarejestrowanych dostępny jest Odjechany czat!
Witaj! Logowanie  Rejestracja


Ufo, Teorie spiskowe, dziury na biegunach. Trójkąty, anomalie.
#1
Polecam artykuł. Całkiem ciekawy. Badacze zatrzęsą się.

Kod:
http://my.opera.com/bbc-poland/blog/show.dml/57240272

Mogę wkleić na forum treść.
 
Odpowiedz cyt.  
Odjechani.com.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Odjechanych!
Reklama
#2
Nikt się nie zatrzęsie. Podziemnie zbiorniki wodne i jaskinie to normalka. Jeśli istnieje coś na większą, to nie ma w tym nic niezwykłego. Ocean pod Ziemią, to naukowy fakt i nie ma w tym nic co sugerowałoby powiązania z Biblią. To że autor artykułu porównał to na początku z Biblią i później z mitami, to zabieg, który ma na celu wymuszenie pytań na czytelniku i zaciekawienie go. Sam wyszukuje się bezpodstawnych symbolów. Jako że Biblię można interpretować na różne sposoby, to on "Otchłań" porównał z jakąś dziurą w Ziemi.

Cytat:I morze wydało zmarłych, co w nim byli,
i Śmierć, i Otchłań wydały zmarłych, co w nich byli,
i każdy został osądzony według swoich czynów.
14 A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia.
To jest śmierć druga - jezioro ognia.
15 Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia,
został wrzucony do jeziora ognia.

Śmierć wydała zmarłych, może chodzi o ludzi, którzy czekają na Sąd ostateczny, a "Otchłań", to czyściec, bądź piekło. Takie symbole nic nam nie powiedzą, można tylko spekulować i czekać na apokalipsę.

Gdyby pod Ziemią żyły jakieś istoty, to już dawno mielibyśmy tu "Gears of War" na Ziemi Haha

Jeśli chodzi o ograniczenia co do Antarktydy, to wiąże się to z "Traktatem Arktycznym" i nie ma w tym nic dziwnego, a zakaz lotów wynika z niebezpieczeństwa jakie tam jest (np. skrajnie niskie temperatury i silne zorze polarne).

Ciekawy artykuł i zgodzę się z kilkoma założeniami tam przedstawionymi, poza tymi legendami i paranormalnymi porównaniami. Ziemia z pewnością wciąż stanowi ogromną zagadkę dla człowieka i posiada miliony tajemnic skrywanych w swoim wnętrzu. Nie zdziwiłbym się, gdyby Ziemia była dużo starsza niż się ludziom wydaje.
 
Odpowiedz cyt.  
#3
(29.01.2013, 11:40)swordancer napisał(a): Gdyby pod Ziemią żyły jakieś istoty, to już dawno mielibyśmy tu "Gears of War" na Ziemi Haha

A co z istotami w stanie samadhi w grotach Himalajów?
 
Odpowiedz cyt.  
#4
Vilandra napisał(a):A co z istotami w stanie samadhi w grotach Himalajów?

Do póki nie będę musiał użyć karabinu maszynowego i parku granatów do walki z podziemnymi najeźdźcami, to jedyne podziemne stwory w jakie uwierzę, to teściowa w stanie spoczynku. Haha Na szczęście nie mam takowej, więc chyba na nic nie muszę uważać.
 
Odpowiedz cyt.  
#5
No one raczej są spokojne i mają na nas delikatnie mówiąc wyje, no wiadomo o co chodzi :D Tak więc karabin w żadnym wypadku nie będzie potrzebny.
 
Odpowiedz cyt.  
#6
Coś w tym może być. Skoro ludzie znają lepiej powierzchnie księżyca niż powierzchnie mórz i oceanów, to kto wie co kryję się w ich odmętach. Ach, chciałbym znać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania i tajemnice naszego świata.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


 
Odpowiedz cyt.  
  


Skocz do:


Przeglądanie: 1 gości