Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Układ zapłonowy
#1
Witam, potrafiłby mi ktoś wyjaśnić różnicę między obwodem wysokiego, a niskiego napięcia w układzie zapłonowym? tak się składa że potrzebuję tego na jutro, a internet milczy w tej sprawie...
#2
Różnice głównie polegają na tym że obwód wysokiego napięcia to głównie ten układ który dostarcza iskrę z świec bezpośrednio na mieszankę paliwową powietrzną aby ją zapalić, a niskiego czyli 12V, 5V chodzi o zasilanie różnych elementów w aucie jakiś czujników itd. itd.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości