Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ulepszenie abonamentu
#1
Hej,

jak to jest z tymi abonamentami teraz, w regulaminie chomikuj czytam że jak kupię lepszy abonament to za czas jaki mi pozostał z abonamentu który mam dostanę zniżkę, ale przy abonamentach jest wpis że

(uwaga: Twój dotychczasowy abonament zostanie utracony bez względu na pozostałą liczbę dni)

to co oni łamią swój regulamin.

I jakie właściwie teraz mają te abonamenty, same chomiki maniaci, patrzcie

[Obrazek: i3TQI5U.png]
  Odpowiedz
#2
Jeśli masz ChomikExplorer i wykupisz za 25.000 lub 70.000 abonament Explorer to Twój aktualny zostanie przedłużony o ilość dni przysługujących danemu pakietowi.

Jeśli masz ChomikManiac i kupisz za 70.000 punktów to przedłużysz o ilość dni Maniaca.

Widzę że masz ChomikMini zatem jeśli kupisz Explorer / Maniac a masz jeszcze kilka dni to stracisz te kilka dni na rzecz wyższego abonamentu.

Mam nadzieję że niczego nie pokręciłem. Pozdrawiam GROSiK
  Odpowiedz
#3
Ale czemu napisali że jak kupię Explorer to dostaję Maniaca.

I wyciąg z regulaminu

[Obrazek: yTHkZ4E.png]
  Odpowiedz
#4
Przeczytaj jeszcze raz co tam jest napisane. Nie sumują się. Tracisz zielone na poczet czerwonego.

Dołożysz jedno czerwone do drugiego czerwonego to masz dwa czerwone.

Chcesz czerwone? Oddaj zielone :)
  Odpowiedz
#5
To wiem ale ma być zniżka przy ulepszaniu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ulepszenie skrzynki pocztowej na Chomikuj.pl Baron 7 2 804 11.07.2011, 08:30
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości