Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


[VIDEO] Animacja w Photoshop z Komentarzem
#1
Mój poradnik z moim głosem :)



Pozdrawiam
  Odpowiedz
#2
Kolega zapomniał tylko o opcji gdzie ustawiamy ile razy animacja ma się powtórzyć :)

Aby ustawić żeby animacja powtarzała się np. 2 razy, 1 raz lub w nieskończoność trzeba kliknąć w taki przycisk.

[Obrazek: beznazwy3n.jpg]

Znajduje się on w dolnym lewym rogu w oknie Animacja.
Po kliknięciu w niego pokaże nam się lista.

[Obrazek: beznazwy4n.jpg]

Z niej możemy wybrać ile razy animacja ma się powtarzać. Dzięki opcji Inne... możemy ustawić tyle powtórzeń ile chcemy :)
---
  Odpowiedz
#3
Ja zawsze robię na zawsze/forever

PS. Ogólnie może być?
  Odpowiedz
#4
Tak wszystko jest w porządku :) tylko tej jednej rzeczy brakowało. Bo ty możesz zawsze robić na zawsze / forewer ale inni może będą chcieli określoną ilość :)

Zapraszam do mojego poradnika w którym opisuję inny sposób tworzenia animacji w Photoshopie http://odjechani.com.pl/Thread-Tutorial-...L-Animacja
---
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Tutorial Photoshop PL: Animacja Szymon 6 10 079 25.02.2015, 19:02
Ostatni post: live133
  Tutorial: Photoshop - dodawanie nowych pędzli. Nieśmiertelny 6 2 977 02.12.2013, 02:35
Ostatni post: B0hazard
  Tutorial: Photoshop cs6 - nawet ładny napis. Nieśmiertelny 2 2 884 17.11.2013, 14:03
Ostatni post: Nieśmiertelny
Lightbulb Tutorial Photoshop: Napis wypełniony obrazkiem Nicholas 7 6 654 25.08.2013, 23:44
Ostatni post: Nicholas
  Tutorial Photoshop PL: Digital Make Up [Poradnik by B0hazard] B0hazard 13 9 944 18.08.2013, 18:36
Ostatni post: SandiK2o13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości