Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


VfNotes - program do szybkich notatek.
#1
Witajcie, napisałem w C++ z użyciem Qt program do szybkiego i wygodnego zarządzania notatkami. Po lewej stronie znajduje się lista z notatkami, po prawej pole do edycji notatki. Program ten z założenia ma pomóc szybko i wygodnie zarządzać krótkimi notatkami, szybciej niż z użyciem notatnika. Jego obsługa jest też w tym celu uproszczona do maksimum.
Kod źródłowy oraz skompilowana wersja: https://github.com/arkadiusz97/VfNotes
  Odpowiedz
#2
Niedostępny
  Odpowiedz
#3
  Odpowiedz
#4
Yay! W weekend przetestuję, notatnik mnie wkurza a samych notek mam wiele! :)
  Odpowiedz
#5
  Odpowiedz
#6


  Odpowiedz
#7
  Odpowiedz
#8
Mała aktualizacja programu. Zarówno kodu źródłowego jak i pliku wykonywalnego. Zmieniłem też hosting na plik wykonywalny. Wszystkie linki w pierwszym poście są oczywiście zaktualizowane.
Wprowadzone zmiany:
-Dodano automatyczne skalowanie elementów dostosowane do zmiany rozmiaru okna.
-Dodano możliwość zmiany nazwy pliku poprzez przycisk "rename".

Zmiany, które mam zamiar jeszcze wprowadzić:
-Dodanie obsługi polskich znaków.
-Dodanie stosownych reakcji na przycisk do zamknięcia okna, gdy nie zapisano zmian w dokumencie.
-Dodanie możliwości zmiany rozmiaru czcionki.
  Odpowiedz
#9
Skompilował byś ;)
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Quizzes - program do tworzenia i rozwiązywania quizów. amb00 0 955 29.09.2018, 22:36
Ostatni post: amb00
  Count_Words - program do zliczania słów w zbiorach tekstowych. amb00 0 1 061 05.12.2017, 22:57
Ostatni post: amb00
  Regex Bot - program do masowego przeszukiwania internetu. amb00 0 1 236 12.09.2017, 18:47
Ostatni post: amb00
  Program do znajdowania hashtagów na stronach internetowych. amb00 2 1 890 20.05.2017, 14:09
Ostatni post: amb00
  Program do wyliczania wartości dla funkcji. amb00 0 1 112 15.02.2017, 15:59
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości