Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


VioletTheme by SmileyPL
#1
Witajcie,
nie bardzo wiem gdzie umieścić ten post więc daje tutaj, jak źle to przesuńcie do innego :)

Udostępniam wam moją starą strone, jedyna zmiana jak się z tego wydarzenia pojawiła to responsywność strony.
DEMO POBIERZ
Tym samym proszę o informowanie was o błędach strony

ZAKAZ:
  • Udostępniania na innych forach bez mojej zgody.
  • Sprzedawania stylu.
  • Podpisywania się pod autora.
ZGODA NA:
  • Dowolne modyfikowanie.
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Dogryzasz innym w temacie kodowania a sam pokazałeś jakim jesteś "specem", z tego co pamiętam to są darmowe templatki przerobione nieudolnie. Błędów w składni masz kilka w tym szablonie i to samo na stronie głównej.
Jak przerabiasz templatki to wysil się i zmień fonty na takie z ogonkami.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości