Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


W Portugalii palą stadiony
#1
W derbach Lizbony Benfica pokonała Sporting 1:0, i nie spodobało sie to kibicom Sportingu. A jak kibicom Sportingu coś sie nie podoba to.......

A podobno to Polscy kibice są najgorsi.

[Obrazek: Tabela-Po_rpanxqe.jpg]

[Obrazek: Portugali_rpanxqw.jpg]
  Odpowiedz
#2
Spalony stadion? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. To jest ludzka głupota żeby dokonać takiej rzeczy. Ile funduszy poszło żeby ten stadion stanął na nogi i służył "współczesnym" kibicom, a tymczasem cała robota poszła z dymem. Nie wiem jak rząd Portugalii zareaguje na ten "huliganizm" bo w takiej sytuacji policja za wiele nie ma do powiedzenia prócz zamknięcia schwytanych.
Ciekawy jestem tylko konsekwencji za to co zrobili.
Albo liga zostanie zawieszona, albo na mecze kibice nie będą mieli wstępu.Nie...rozumiem
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości