Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Warsztaty na Cyprze
#1
Witam myśleliście kiedyś aby może zapisać się na kurs gotowania ? za Granica ? !

Moja Koleżanka jakiś czas temu wyjechała na warsztaty gotowania na Cypr i była megaa zadowolona co o tym sądzicie ?
podobno wygląda to tak iż Wyjazd jest połączeniem wakacji w słońcu z różnorodnymi warsztatami gastronomicznym np odwiedzamy rodzinę z która ugotujemy wspólny posiłek, a potem odwiedzamy słynne restauracje i ich pracę

Myślicie że warto ?
  Odpowiedz
#2
zwariowanna napisał(a):Moja Koleżanka jakiś czas temu wyjechała na warsztaty gotowania na Cypr i była megaa zadowolona
Chyba sama odpowiedziałaś sobie na pytanie. ;)

Moim zdaniem jak najbardziej warto - to przede wszystkim wspaniała przygoda.
A czy za wyjazd trzeba coś płacić, czy jest już opłacony?
  Odpowiedz
#3
Hej :)
Nie znam się na gotowaniu jednak to oczywiste, że taki kurs musi swoje kosztować.
Napisałaś, że jest to połączone z wakacjami, wtedy sytuacja lepiej wygląda bo w cenie powinien być wliczony bilet lotniczy, nocleg i te warsztaty. Wakacje kojarzą mi się z odpoczynkiem i osobiście nie chciałbym połączenia wakacji z nauką.
Jest to na pewno super doświadczenie a miłośnicy gotowania prędko nie zapomną o tym przeżyciu.
Moim zdaniem jest to bardzo dobry wybór dla tych którzy chcą odciągnąć się od szarej rzeczywistości i oczywiście lubią siedzieć za 'garami' :P
  Odpowiedz
#4
Pewnie że warto:) Jeśli lubisz to robić to jak najbardziej musisz tam pojechać tym bardziej, że aż na Cypr! :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości