Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wasza opinia o serwisie www.sc7.pl
#1
Co sądzicie o wyżej wymienionej stronce i ich usługach? Na razie zamówiłem od nich konto na stronę filesonic.pl na 2 dni, passy otrzymałem natychmiastowo, lecz po upływie 4 dni nadal mam te konto(passy te same). Ciekawi mnie tylko czy to nie jest jakiś kolejny pobieraczek (napiszą "zamówienie było na 2 dni,a pan korzystał z serwisu 4 dni-odszkodowanie wynosi 200 zł..."), a jeśli nie będą się upominać o dalsze płatności to mi to pasuje:)
  Odpowiedz
#2
W regulaminie nie dopatrzyłem się żadnych haczyków więc wydaje się, że nie będzie problemów jak w przypadku pobieraczka.
Konta premium odsprzedawane są na zasadzie Reseller, ktoś kupuje konto premium np. na 60 dni i ma prawo do odsprzedawania go osobom trzecim na krótszy okres niż np. 30 dni. Często na allegro można też kupić konta premium ale te konta są sprzedawane na innej zasadzie i zazwyczaj niezgodnie z regulaminem dostawcy kont premium.
Tutaj wydaje się być wszystko w porządku.

P.S.
Po co płacić jak można mieć za free http;//chomikowywarez.pl/konta-premium/
Niebawem będę udostępniał konta premium również na odjechani.com.pl (jeśli administracja nie wyrazi sprzeciwu)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co sądzicie o serwisie Adwertioweb? tymoteusz2014 0 1 229 22.01.2014, 22:49
Ostatni post: tymoteusz2014

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości