Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Witajcie!
#11
Mam żółwia czerwonolicowego, chętnie porozmawiam o żółwiach, chociaż nie wiem czy to forum do tego jest nastawione XD->da Vinci

Nie ważyłem swojego żółwia, myślę że na zupę jeszcze za mały XD -> da Vinci

Sorry ale nie rozumiem Cię (jestem trochę [cenzura] :D) -> skrzypas
  Odpowiedz
#12
witam forumowiczów jestem Marlena

____________

[SPAM !!!]
  Odpowiedz
#13
J.Rambo napisał(a):Mam żółwia czerwonolicowego, chętnie porozmawiam o żółwiach, chociaż nie wiem czy to forum do tego jest nastawione XD->da Vinci
Mój jest stepowy, mam go od dwudziestu kilku lat jakoś, kawał byka z niego, na zupę by się na pewno nadawał ;)

A odnośnie naszego nastawienia... Zarejestrowałeś się na forum wielotematycznym, więc śmiało możemy porozmawiać na każdy temat :)
  Odpowiedz
#14
(16.03.2014, 20:18)J.Rambo napisał(a): Bo życie jest jak papier toaletowy - szare, długie i do du*y.

Ten cytat z kiepskich.
Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Witaj, Rambo ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#15
Aha, skoro to forum wielotematyczne to mam pytanie - Kto uprawia konopie indyjskie??? :D
Potrzebowałbym kilka gram do testów laboratoryjnych dotyczących wpływu "marichuaeny" na organizm ludzki :D
PS.Nigdy nie próbowałem tego :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witajcie maricat 2 1 100 25.03.2020, 22:04
Ostatni post: blantran
  Witajcie! Better 6 1 920 12.08.2019, 18:00
Ostatni post: Skorupka
Wink Witajcie! Mareczek189 3 1 064 14.08.2018, 14:41
Ostatni post: Swordancer
  Kochani witajcie ;) Sylwester 15 3 370 28.02.2015, 14:16
Ostatni post: Shina96
  Witajcie ! :) EnJoy89 9 3 062 30.09.2014, 09:32
Ostatni post: Whisper

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości