Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Witam! =] Dobry wieczór!
#1
Czołem Odjechani!
Witam serdecznie, z tej strony Zuzanna ukrywająca się pod nickiem RapsodiaVanish :)
Mam nadzieję, że będzie fajniee ;P Interesuję się wieloma rzeczami, więc będzie co gadać. ;)
#2
Witaj Zuzanno ;]
#3
Witam gorąco :)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

#4
Witaj i czuj się u nas dobrze. :)

RapsodiaVanish napisał(a):Zuzanna
Jeeej, jakie masz piękne imię! Szkoda, że już tak rzadko spotykane. Swego czasu nieźle się w domu awanturowałam, że rodzice nie dali mi tak na imię. ;)
#5
Witam :)
#6
[Obrazek: podpis.jpg]
#7
Heh, bardzo dziękuję =] Cieszę się, że moje imię wam się podoba!
#8
Witamy gorąco Zuzanno :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
#9
Zuza... Heh. Witam Cię gorąco, moja Droga! Gołym okiem widać, że masz predyspozycję zostać odjechanym użytkownikiem :) Jestem pewien, że odnajdziesz się na naszym forum. Swoją drogą... Ciekawy nick, aż Freddie od razu wpada w ucho... Mmm. Czuj się jak u siebie! ;)
#10
Cześć, :D
Piszcie poprawnie, używajcie (ż, ó, ł, itd) :) Podam przykład:
,,Robić komuś łaskę" a ,,Robić komuś laskę" to całkiem inne znaczenie :D


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam - Ciekawe pomysły odziezuliczna 0 1 870 10.05.2021, 08:48
Ostatni post: odziezuliczna
  Witam! Alina 41 6 700 29.02.2020, 16:26
Ostatni post: Mellowerr
  Witam! daenerys 2 1 081 24.08.2019, 21:45
Ostatni post: da Vinci
  Witam wszystkich :) emcezerpe 4 1 385 23.08.2019, 21:39
Ostatni post: Demanufacture
  Dobry wieczór! Seniorka 6 1 544 30.01.2019, 22:01
Ostatni post: Seniorka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości