Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Witam wszystkich Odjechanych w kosmos :-)
#1
Thumbs Up 
Witam wszystkich i pozdrawiam z uśmiechem na twarzy :-)
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Witaj ;)


  Odpowiedz
#3
Siema, jak możesz to napisz coś więcej o sobie ;)
  Odpowiedz
#4
Cześć i czołem! :)
Lubię uśmiechniętych ludzi.:) Zapraszam do dyskusji w naszych wątkach- zaglądaj do nas! :)
  Odpowiedz
#5
Witam  :)
Chętnie dowiemy się o Tobie odrobinę więcej, jeśli oczywiście zechcesz nam o sobie tu coś napisać. O wiele lepiej dyskutuje się z osobami o których ma się choćby niewielkie informacje kim są.
Cztaj, pisz,  a w razie jakichkolwiek problemów/wątpliwości ekipa forum jest do dyspozycji.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#6
hmmm co mogę powiedzieć o sobie :-) Napewno to że jestem optymistką,uwielbiam się uśmiechać ,poznawać nowych ludzi :-)
Moją pasją jest czytanie książek (głównie horrory,thrillery) dobry film a kolekcjonuję wszystko z czasów PRL ot takie nietypowe zamiłowanie:-)Lubię wędrówki po górach:-) Mam 28 lat,162 cm wzrostu i 46 kg :D A moje wady to przesadna wrażliwość, czasem szybkie wpadanie w gniew... i jeszcze pewno więcej ale to innym to oceniać :-)
Dziękuję za powitanie i POZDRAWIAM :-):-)
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam - Ciekawe pomysły odziezuliczna 0 1 870 10.05.2021, 08:48
Ostatni post: odziezuliczna
  Witam! Alina 41 6 699 29.02.2020, 16:26
Ostatni post: Mellowerr
  Witam! daenerys 2 1 081 24.08.2019, 21:45
Ostatni post: da Vinci
  Witam wszystkich :) emcezerpe 4 1 385 23.08.2019, 21:39
Ostatni post: Demanufacture
  Witam maziniopl 2 1 126 15.08.2018, 15:17
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości