Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Witam
#1
Witam!
Chciałam wzbogacić swoje i po wpisaniu odpowiedniego hasła znalazłam post ''Bank słów niezrozumiałych - Ambitne słownictwo''
Forum mnie zainteresowało ;)
Lubię wszystko co związane z tematyką samorozwoju, od szybkiego czytania- po joge.
  Odpowiedz
#2
Witamy, nasz coś więcej o sobie ;)
  Odpowiedz
#3
(30.06.2017, 12:02)amb00 napisał(a): Witamy, nasz coś więcej o sobie ;)
Edytowałam post żeby od razu było na górze napisane. Chociaż dużo tego nie ma...
  Odpowiedz
#4
Witaj :)
  Odpowiedz
#5
Hej, też uwielbiam samorozwój, pracuję nad sobą codziennie, najbardziej nad charakterem :)
  Odpowiedz
#6
O Ty, witasz się dopiero po niecałych dwóch tygodniach. :D Cześć, cześć.
Temat naszego admina z tego co widzę na plus, duża ilość wyświetleń. Dobrze, że Cię tutaj coś przyciągnęło.

Interesujesz się tematyką paranormalną?

Jeśli chcesz to możesz przedstawić się, ujawnić swoje imię, wiek, jednak wszystko zależy od Ciebie Sue. Twój nick kojarzy mi się z Azją, w sumie nie wiem dlaczego, może mam skojarzenia z niektórymi imionami Koreańczyków np.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
(30.06.2017, 22:14)Paweł napisał(a): O Ty, witasz się dopiero po niecałych dwóch tygodniach. :D Cześć, cześć.
Temat naszego admina z tego co widzę na plus, duża ilość wyświetleń. Dobrze, że Cię tutaj coś przyciągnęło.

Interesujesz się tematyką paranormalną?

Jeśli chcesz to możesz przedstawić się, ujawnić swoje imię, wiek, jednak wszystko zależy od Ciebie Sue. Twój nick kojarzy mi się z Azją, w sumie nie wiem dlaczego, może mam skojarzenia z niektórymi imionami Koreańczyków np.
Tak, tematyka paranormalna to też coś co mnie interesuje. 
Kiedyś miałam niezłego bzika na punkcie Azji ale akurat ''Sue'', kojarzy mi się ze spokojem. Nienawidzę hałasu i impulsywnych działań. Plus, to że Sue w innym języku to streszczenie mojego rzeczywistego imienia. (Przynajmniej Google tak mówi)
  Odpowiedz
#8
Heh, no to trochę to rozgryzłem.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Witam - Ciekawe pomysły odziezuliczna 0 1 900 10.05.2021, 08:48
Ostatni post: odziezuliczna
  Witam! Alina 41 6 706 29.02.2020, 16:26
Ostatni post: Mellowerr
  Witam! daenerys 2 1 083 24.08.2019, 21:45
Ostatni post: da Vinci
  Witam wszystkich :) emcezerpe 4 1 389 23.08.2019, 21:39
Ostatni post: Demanufacture
  Witam maziniopl 2 1 130 15.08.2018, 15:17
Ostatni post: amb00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości