J.K SIE UJAWNIA!
10 sie 2011 21:09
UWAGA!
Oficjalnie chciałbym się przyznać do kilkudziesięciu ataków na chomiki. Moimi celami były najczęściej "grube ryby" ale postanowiłem z tym skończyć. Wielu z Was kojarzy mnie jako "J.K" - tak się podpisywałem w wiadomościach. Do wielu chomików z TEGO forum miałem przyjemność zerknąć. Lista chomików, które jestem sobie w stanie przypomnieć:
olivier27
kingwar
std1 (+ subkonto... bodajże student1 czy jakos tak)
twinturbo
marcin2507
krysia01
krzychu1001
Chomik123455
Filmy_extra
freewarez
saibo
i naprawdę wiele wiele więcej...
Kilka chomików takich jak Chomik123455 nie zostało "obrabowanych" ale radze, żebyś(cie) przeskanowali komputer bo macie keyloggery-od razu mowie, ze nie mam zamiaru więcej "pożyczać", wiec możecie czuć się bezpieczni! Chodzi mi po prostu o Wasza prywatność. Są dwie rzeczy, których żałuje... 1-"pożyczanie" pkt od młodych chomików,2-ze to nie ja włamałem się na konto motyla (pozdrowienia dla osoby, której się to udało).Pisze "pożyczanie", bo punkty z reguły były "oddawane" przez administracje w ciągu kilku dni. Chciałbym zaznaczyć, ze nie jestem złodziejem! Mimo, ze miałem dostęp do Waszych kont bankowych, e-maili, kont allegro, pay-pali (Krzysiu może potwierdzić) to nie zabrałem nawet złamanego grosza. Nie jestem hakerem, nawet nie jestem pełnoletni, ale dzięki przeczytaniu niezliczonej ilości książek o NLP i manipulacji w prosty sposób zdobywałem Wasze konta... Pisze to, żeby uświadomić Wam, ze włamać się może KAŻDY! Najczęściej używałem wiadomości PW i keyloggerow. Wielu z Was zastanawia się, jak to jest, ze w historii transakcji punkty są przelewane na... nikogo (widzicie puste miejsce, bez nazwy chomika). Odpowiedz jest prosta- wystarczy usunąć chomika. Ja dla bezpieczeństwa robiłem kilka kont (najczęściej 5- w zależności od kwoty jaka "pożyczałem"), przelewałem punkty kolejno przez te kilka kont po czym je usuwałem (oczywiście bez chomika na którym znajdowały się punkty). Pobudki jakie mną kierowały są proste-bieda. Jak już wspomniałem moimi ofiarami padali użytkownicy dobrze prosperujących kont, którzy dziennie zdobywali nawet po 150 000 punktów, co dla mnie-zwykłego zjadacza chleba, jest ilością ogromna (jeżeli będziemy pamiętać, ze to tylko jeden dzień). Konta rabowałem nie dla zabawy a z powodu niewystarczającej ilości punktów na pliki, które chciałem pobrać. Mam nadzieje, ze właściciele chomików, którzy "pożyczyli" mi pkt wybacza mi. Apeluje o ostrożność- wystarczy trochę zdrowego rozsadko i zaufania do programów antywirusowych! Kilka moich e-maili:
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Wszystkie służyły mi TYLKO do odbierania i przechowywania raportów z keyloggerow. Właśnie mi się przypomniała pewna śmieszna sytuacja- z zaciekawieniem śledziłem losu jednego z chomików (poprzez raporty) i w jednym ze screenów (oprócz zwykłego tekstowego raportu dostaje również screeny robione co 5 min) była rozmowa mojej "ofiary" z koleżanką- "ofiara" zorientowała się, ze ma keyloggera i nawet dowiedziała się na jakiego maila wysyłane są wiadomości (jeżeli teraz to czytasz to się ujawnij, bo nie pamiętam Twojego loginu a raportów mam za dużo, żeby szukać tego konkretnego) oczywiście cala sytuacje opisywał koleżance poprzez gg, możecie sobie tylko wyobrazić jaki miałem ubaw . Wracając do tematu J.K znika ze środowiska... Możecie mnie wyzywać, obrażać i poniżać ale musicie spojrzeć na sprawę z perspektywy osoby trzeciej- tak naprawdę nie okradałem Was, a administracje, która najczęściej sprawę miała w *****-punkty oddawali, konto blokowali i "do widzenia", na tym się kończyło. Wiec musicie wiedzieć, ze administracja nie jest Waszym kolega ani tata- ona Was nie ochroni... wszystko czego potrzebujecie to (jak już wcześniej pisałem) zdrowy rozsadek i zaufanie programom antywirusowym! Mam nadzieje, ze zamiast unosić się ambicjami i honorem, zamiast tworzyć tutaj patosu ,docenicie to, ze się ujawniłem, przeprosiłem i mam nadzieje, ze mi pomożecie-jak już wspominałem nie chce więcej "pożyczać" od Was punkty, chciałbym, żeby znalazła się osoba, która udostępni mi dosłownie kilka gigabajtów (1-2) na pobranie paru albumów . Na dowód tego, ze nie podszywam się pod oszusta (co byłoby wręcz majstersztykiem) na końcu umieszczam 2 screeny z jednego z kont (blazzing11), jak widać jest ok 150 raportów w głównym folderze (ok 60 nie przeczytanych) i ok 260 w spamie, a jest to tylko jedno z 5 kont
Kochający J.K
Screeny:
http://imageshack.us/f/220/15104756.jpg/
http://imageshack.us/f/153/64218383.jpg/
Żródło:JK się ujawnia