Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Własna proza - Przeciętny
#1
Witam.

Od jakiegoś czasu pracuję nad projektem pt "Przeciętny".

Jest to opowiadanie trochę odbiegające od standardów serwowanych przez wszystkie fan-fiction, ponieważ nie znajdzie się u mnie żadnych wampirów czy też "abrakadabra". Cała akcja odbywa się na terytorium naszego ukochanego(?) kraju, dzięki czemu niektórzy mogą zdobyć trochę wiedzy topograficznej.

Przez cały czas przyjmuję wskazówki od czytelników. Po napisaniu 1/2 projektu i ocenieniu przez czytelników rękopis poleci do któregoś z wydawnictw więc będę wdzięczny za konstruktywną krytykę.

To co teraz można przeczytać to początkowe rozdziały w wersji roboczej. Wersja ostateczna jest o wiele dłuższa i bardziej szczegółowa, a pojawi się gdy zdobędę większą liczbę stałych czytelników.

Zapraszam : http://chomikuj.pl/guardian168/Moja+tw*c...5*9b*c4*87
  Odpowiedz
#2
Guardianie :) Nie powiem Fajnie się czyta twoje opowiadanie :) życzę ci z całego serca sukcesu takiego jaki odniósł Stephen King :D
  Odpowiedz
#3
Guard super opowiadanie byle tak dalej.
  Odpowiedz
#4
(12.05.2011, 16:23)Kucharek napisał(a): Guard super opowiadanie byle tak dalej.

Potwierdzam:)
  Odpowiedz
#5
(15.05.2011, 15:28)kubi120 napisał(a): Potwierdzam:)
Ja również:)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bogini Piękna (PROZA) vadimus 0 1 936 09.12.2012, 08:27
Ostatni post: vadimus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości