Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


World In Conflict Soviet Assault - poszukuję
#1
Witam wszystkich.
Poszukuję gry World In Conflict: Soviet Assault w polskiej wersji językowej. Ale tu zaczyna się problem.
Chcę konkretnie dostać link z Chomikuj.pl, od człowieka, który osobiście grał w tę grę i wgrał patcha 1.0.1.1.
Ostatnio ściągnąłem grę z Chomikuj.pl i okazała się totalnym fiaskiem, jeśli chodzi o proste wgranie patcha, gra nie posiadała wpisów w edytorze rejestru, a mimo wprowadzenia tych wpisów, patch dalej ma problemy... Tym razem z miejscem na dysku, gdzie o dziwo instalacje próbowałem na dysku o wolnej powierzchni 195 giga.
Może mam coś źle z komputerem, może ktoś miał ten sam problem. Wolę się upewnić, gdyż chciałem kupić oryginał tej gry.
  Odpowiedz
#2
OK mam, temat do zamknięcia.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [MC] POSZUKUJE PLUGINU NA DROP Lasted.Gamming 2 1 451 08.04.2016, 22:27
Ostatni post: Dennijs
  Wspólne granie w World of Tanks Baron 1 1 723 07.12.2013, 15:42
Ostatni post: Imcoran
  Poszukuję gry z dreszczykiem emocji Swordancer 11 3 976 19.04.2013, 21:01
Ostatni post: da Vinci
  Kod bonusowy do World of Tanks. Baron 1 2 916 17.04.2013, 00:40
Ostatni post: Mychaty
  Skąd wziąć kody bonusowe World of Tanks Baron 4 9 610 13.04.2013, 16:48
Ostatni post: Baron

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości