Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wróżka Vilandra prawdę Ci powie!
#1
Wróżka Vilandra odpala swoją magiczną kulę i jest gotowa odkryć przed wami przyszłość. Zrobimy to humorystycznie, więc spodziewajcie się niebanalnych odpowiedzi. Możecie pytać o dowolną rzecz, która leży w sferze przyszłości.

Przykładowe pytania:
- Czy wygram w lotka?
- Ile razy będę poprawiała przedmiot w szkole?
- Czy Krysia/Zdzisia/Marysia umówi się ze mną na randkę?
- Co powinienem zrobić, żeby....?

[Obrazek: kula.jpg]

Moja magiczna kula czeka na wasze pytania, zaczynamy!
  Odpowiedz
#2
Droga wróżko Vilandro (twój nick rzeczywiście pasuje do wróżki:D)
Kiedy mój kochany piesełek, czarna Perełka przestanie gryźć wszystko co spotka na swojej drodze? :D
Free Your Mind!
  Odpowiedz
#3
Olka
Moja magiczna kula jest nieubłagana, wyraźnie widzę, że Twój piesek przygotowuje się, żeby pogryźć Twoje ulubione szpilki. Na nic zdadzą się prośby i groźby, musisz pożegnać się z bucikami ale jest dla Ciebie nadzieja, gdyż mały pchlarz dostanie po podeszwie takiej niestrawności, że już nigdy niczego nie tknie.
  Odpowiedz
#4
Wróżkooo kochana, czy spyta mnie dziś babka z angielskiego? Proszę o szybką odpowiedź, bo siedzę właśnie na polskim (zaskoczenie), później matma i 3 angielskie!
  Odpowiedz
#5
Koniak dzisiaj Ci się uda, masz taki wzrok, że ona wie, że nie umiesz. Staraj się nie zwracać na siebie uwagi to Ci się uda.
  Odpowiedz
#6
Wierzę na słowo.
  Odpowiedz
#7
Wróżko powiedz mi uczciwie co ciekawego mnie spotka w przyszłym miesiącu ?? :)
  Odpowiedz
#8
Vilandro za jaki okres czasu stanę się posiadaczem wymarzonej Yamahy R1? :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#9
@TheMrJocobEU
Początek miesiąca zapowiada się niezwykle emocjonująco... Najpierw zgubisz 100zł a później będzie tylko gorzej. Wracając z sobotniej imprezy będziesz miał problemy z trafieniem kluczami do drzwi, w konsekwencji czeka Cię romantyczna noc pod gwiazdami na wycieraczce. Jakby tego było mało, rano zorientujesz się, że ktoś Ci podpierdzielił portfel. Na szczęście szybko uporasz się z odkręceniem tego tematu z kredytem.

Koniec miesiąca obfitować będzie w niekontrolowane zwroty akcji. 2 razy rzuci Cię dziewczyna i 3 razy przeprowadzisz staruszkę przez jezdnię. Nic, tylko gratulować hardcorowego żywota.

@Nicolas
Sama nie wierzę w to, co widzę, a jednak moja magiczna kula nie kłamie. Już latem przyszłego roku nadarzy się niesamowicie korzystna okazja zakupu Yamahy R1. Jednak uważaj, gdyż motocykl ten obłożny będzie osobliwą klątwą i każdy mężczyzna, który na niego wsiądzie stanie się nieuchronnie bożyszczem tłumów napalonych kobiet. Tak więc jeszcze raz przemyśl decyzję o zakupie bądź też nie omieszkaj zapasu prezerwatyw ze sobą wozić.
  Odpowiedz
#10
Czy zdam za 1 razem egzamin praktyczny na prawko am? :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości