Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wskazówki dot. referatu z historii.
#1
Siema
Potrzebuję pomocy przy napisaniu referatu z historii. Oczywiści nie oczekuję, że ktoś cały referat napisze za mnie, po prostu potrzebuję kilku wskazówek. Oto temat:
"Na podstawie rozmowy z kimś starszym np. z rodzicami próbuję ocenić czasy Rzeczypospolitej ludowej oraz początek 2 Rzeczypospolitej". Tzn. wypisać plusy i minusy tego okresu. Potrzebuje jakiś szczegółowych informacji a nie ogólników typu, "konieczne kartki na żywność", itp. Mam czas do wtorku. Liczę na Waszą pomoc :)
  Odpowiedz
#2
Do zamknięcia.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości