Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Wycieczki do ....Czarnobyla/Prypeci!
Witam mam dziś pytanie. Co sądzicie o wycieczkach organizowanych do Prypeci? Więcej tutaj:
http://bispol.com/czarnobyl-tour/
Jak dla mnie nikt nie powinien tam chodzić, a zwłaszcza turyści, bo to nie miejsce do zwiedzania, tylko miejsce tragedii.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
Biała czcionka? Chłopie!

Sam bym się chętnie na taka wybrał. To prawda, że Prypeć jest miejscem ogromnej tragedii, ale to chyba powód dla którego jeździ się też w inne miejsca. Nielegalność takich wypadów, to główny smaczek. Mając okazję, sam bym zwiedził. ;)

Cena niewielka jak na taką wyprawę, ale ciężko czemuś takiemu zaufać.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
Bardzo chętnie, dużo słyszałem o Czarnobylu, a nic nigdy nie widziałem.. czasem lepiej jest coś zobaczyć bo może lepiej się to zrozumie, a ogólnie lubię różne takie sprawy które są nie wyjaśnione, a ten opis "Czarnobyl Tour" brzmi jak jakaś zapowiedź filmu :-)

Jeśli byłoby to bezpieczne oraz nie drogie to bardzo chętnie..
  Odpowiedz
Właśnie dla tego że to miejsce tragedii, ludzi tak to interesuje. Poza tym dzięki zwiedzaniu takich miejsc możemy uświadamiać ludzi, jak niebezpieczna jest nauka i do czego człowiek może doprowadzić.
  Odpowiedz
Ja żyję w przekonaniu, że człowiek kiedyś tak wykończy ziemię, że zniszczy ją doszczętnie, a my wyginiemy jak Dinozaury ;-)

I co dalej? Będą się o Nas uczyć na biologii że kiedyś może było takie coś jak my...
  Odpowiedz
Mychaty napisał(a):"Czarnobyl Tour" brzmi jak jakaś zapowiedź filmu :-)
Prawie jak "Czarnobyl Reaktor Strachu" :D Tez film :D
  Odpowiedz
(25.03.2013, 19:07)R4Z3R napisał(a): Prawie jak "Czarnobyl Reaktor Strachu" :D Tez film :D
Ale mi nie chodziło o tę nazwę, tylko o opis tej 'wycieczki' :P
Wyrwałeś z kontekstu ^^
  Odpowiedz
Oj tam, oj tam. xdd To kiedy wypadzik robimy? :D Na Prypeć? :D
  Odpowiedz
Uważam, że warto zwiedzić każdy zakątek świata, ja przynajmniej mam dużą potrzebę podróżowania i poznawania nowych miejsc, więc i do Czarnobyla chętnie wybrałabym się
  Odpowiedz
Widzę że szukacie wrażeń.
Wycieczka z Bispolem to nie wycieczka.
Masa czasu w drodze mało czasu na zwiedzanie.
Jak chcecie zwiedzić co nie co to po pierwsze potrzeba kasy a po drugie
musicie znaleźć niekomercyjne osoby które organizują takie wyjazdy w małym gronie 5-8 osób.
Moja większa połowa była tam kilka już razy i nadal mu mało będąc tam co roku widzi co się zmienia co niszczeje co znika bezpowrotnie.

Polecam Wam obejrzeć stronę naszego znajomego który bywa w różnych miejscach i na swojej stronie umieszcza ciekawe fotoreportaże ze swoich wypraw między innymi własnie do Czarnobyla.
http://www.podniesinski.pl/portal/
może i jestem... Bezczelna... ale to własnie jestem Ja.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości