Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyciskanie największego pryszcza Świata
#11
Mnie zastanawia czemu on wcześniej go nie wycisnął póki był mały ;p
---
  Odpowiedz
#12
Pokazałem ten filmik dzisiaj w pracy na 12 dziewczyn tylko 2 się nie odwróciły i oglądały do końca. ! Masakra oglądałem to kilka razy , ale nie potrafie bez zamknięcia oczu to dokończyć do końca Haha
  Odpowiedz
#13
Karol napisał(a):Pokazałem ten filmik dzisiaj w pracy na 12 dziewczyn tylko 2 się nie odwróciły ...

Widać które rządzą w domu Haha
---
  Odpowiedz
#14
hmmm... Ja oglądając serial Dr House przywykłem do różnych obrzydliwych widoków. Obejrzałem do końca i nie wywołało to u mnie wielkiego obrzydzenia. Co prawda do miłych widoków to nie należy lecz widziałem gorsze. Ale spox. Pokaże to w poniedziałek kolegom i koleżankom z pracy :D Ciekaw jestem ich reakcji :D
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz
#15
Ale to obrzydliwe:P
[Obrazek: oolYLpz.png]
  Odpowiedz
#16
Bleee..

Mi się nie dobrze zrobiło jak to zobaczyłem.
  Odpowiedz
#17
Zapraszamy liczne grono gości odwiedzących wątek do wypowiedzi !

Ten Filmik bije rekordy oglądalności... :)
  Odpowiedz
#18
Ja się pytam jak można takie coś wyhodować? Przecież to chyba niemożliwe, aby zebrał się w ludzkim ciele tak ogromny i obrzydliwy pryszcz. Przecież facet chodził, nosił koszulkę, opierał się o coś i co nie czuł nic? Nie pękło mu to? Dziwne i okropnie obleśne.

Nie dałam rady obejrzeć do samego końca. Nawet do połowy nie dotrwałam i dziwię
się jak wy to możecie oglądać.

Niedobrze

Po samym początku musiałam wyjść na świeże powietrze.
A co żona/kobieta tego faceta? Nikt o niczym nie wiedział? Nie chcieli tego wycisnąć kiedy było jeszcze małe? Nie rozumiem, ale ten pryszcz jest dla mnie dowodem na to, że ten facet jest jeszcze bardziej obrzydliwy niż to co sobie wyhodował na plecach skoro do tego dopuścił.

Niedobrze
Niedobrze, gdy rozum jest specjalistą od krótkich dystansów.
  Odpowiedz
#19
Jeden uprawia roślinki, a ten koleś jak widać woli pryszczeHaha
  Odpowiedz
#20
Dobrze, że mu na twarzy takie coś nie wyskoczyło...

Bleeeh... kto takie filmy w sieci zamieszcza? - więcej razy na ten link nie wejdę.
Przyłącz się do Akcji zgłoś posta!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koniec świata, czyli dowcip LG Swordancer 7 2 672 05.12.2014, 23:27
Ostatni post: Swordancer
  Już wiadomo kiedy kolejny koniec świata WazzUp 2 2 290 22.12.2012, 14:15
Ostatni post: Vilandra
  Mistrz świata pilotów-odjechane lądowanie mabud73 4 3 241 14.03.2011, 16:47
Ostatni post: KruchyFix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości