Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wyszukiwarka na własnym chomiku
#11
Szczerze mówiąc to dodanie białego tła pogarsza wygląd. Fakt, miałem ciemne tło i nie było wyraźnie widać wyników wyszukiwania, ale zmiana tła w opisie chomika na jaśniejsze to nie problem.
Pod tekstem wyników wystarczy stonowane jasne tło w jakim kto chce kolorze, czy też wzorze. Białe nie każdemu odpowiada, bo ...Mysli... bo jest tylko białe i tyle :P.
(06.03.2013, 16:10)Mychaty napisał(a): co do tła dla wyszukiwarki... coś raczej chomikowego by to pasowało ;-)
To żeś mi ułatwił...AucHaha
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#12
(07.03.2013, 00:03)jarusrogus napisał(a): Szczerze mówiąc to dodanie białego tła pogarsza wygląd. Fakt, miałem ciemne tło i nie było wyraźnie widać wyników wyszukiwania, ale zmiana tła w opisie chomika na jaśniejsze to nie problem.
Pod tekstem wyników wystarczy stonowane jasne tło w jakim kto chce kolorze, czy też wzorze. Białe nie każdemu odpowiada, bo ...Mysli... bo jest tylko białe i tyle :P.
To żeś mi ułatwił...AucHaha

No wiadome, ale patrzę też pod innych, bo skoro mam takie dobro to chcę się nim dzielić :>

Właśnie próbuję coś zrobić z wyszukiwarką, aby to jakoś lepiej wyglądało...
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyszukiwarka chomikuj.pl Dennijs 2 4 026 27.01.2016, 00:19
Ostatni post: Dennijs
  Wyszukiwarka Megahamster.es Jarus 2 2 835 05.04.2013, 14:02
Ostatni post: Mychaty
  Wyszukiwarka Chomikuj.pl Karrts 10 7 069 04.03.2013, 17:16
Ostatni post: Mychaty
  Chomikowa wyszukiwarka Karrts 5 5 275 04.03.2013, 17:11
Ostatni post: Mychaty
  Tabele na chomiku Assassin-X 0 2 181 13.12.2012, 07:20
Ostatni post: Assassin-X

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości