Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wywiad z Wade Barrett
#1
Witam

Dziś przypadkowo przełączając kanały trafiłem na EuroSport a tam jakieś urywki ostatniego SD, Walki Der Rio i Christiana itp.

Po chwili puszczono jakiś wywiad z Wade Barrettem. Nie uważałem za bardzo ale zapamiętałem jedno pytanie:

Jakaś dziennikarka: Gdybyś był teletubisiem to którym z nich?
Barrett: Nie wiem bo nie oglądałem tego programu, lecz na pewno najwyższym z nich.
Potem pod koniec Barrett powiedział o sobie "Barrett to Tiny Winy". Bo ten fioletowy jest największy :D:D:D

Były też pytania czy Barrett ćwiczył kiedyś balet, odpowiedział, że nie ponieważ jest za męski na takie coś. Po czym dziennikarka zaproponowała mu zdaje się kilka kroków, lecz Barrett stanowczo odmówił twierdząc, że do niczego nie jest mu to potrzebne. A potem powiedział, że jak by zaczął uczyć się baletu to na pewno był by w tym najlepszy.

Jakoś tak to leciało :D:D:D Masakra hahaha
Leże i kwiczę po tych pytaniach ;D

Jeśli ktoś może ma jakiś link do tego wywiadu, to bardzo bym prosił ;)
  Odpowiedz
#2
haha :D aż łzy mi poleciały ze śmiechu :D a czy ten wywiad nie był przypadkiem na Clash Time ?? jeśli tak to będzie cholernie trudno o linka z tym wywiadem :D
  Odpowiedz
#3
Oj tego nie wiem ;( Widziałem tylko jakąś kanapę i Barretta nic więcej.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wade Barret - kontuzja. Saibo 0 2 377 21.02.2012, 22:16
Ostatni post: Saibo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości