Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Xperia Z2 - gamepad Speedlink Xeox Pro
#1
Witam

Mam pytanie, ponieważ pad Speedlink Xeox Pro PC/PS3 WIRELESS (swój obecny zepsułem :D) jest kompatybilny zarówno z PC, jak i PS3, w dodatku ma stylizację pada do XBOX'a 360 i solidne wykonanie zastanawiałem się nad jego zakupem (to idealne preferencje dla mnie). Nie mam konsoli PS3, ale smartfon Xperia Z2 i ponieważ mój telefon obsługuje Dualshocki, chciałem zapytać, czy nie będzie problemu z połączeniem Xeoxa z Xperią? Kupiłem sobie Adapter HDMI, aby smartfon połączyć z telewizorem, mam program do strumieniowania obrazu i dźwięku z komputera do smartfona za pośrednictwem WIFI, który działa perfekcyjnie i chciałem sobie czasem po prostu bez przenoszenia komputera pograć jak na konsoli z dużym telewizorem siedząc wygodnie na kanapie, wolałbym jednak żeby w gry ze smartfona też można było grać przy użyciu pada. Pytania czy ten pad działa z Xperią?
  Odpowiedz
#2
Kupiłem tego padam, ale żałuję. Pad działa z Xperią po zparowaniu, ale potrzebny jest do pierwszego sparowania odpowiedni kabel. Sam pad w sobie jest żałosny, za tą cenę miałbym znacznie lepszego, dlatego pada odsprzedaję. Wszystkie spusty i przyciski nie reagują na siłę nacisku, to zwykłe przyciski, nie takie jak w padzie do codźby z Xboxa, wibracje, można powiedzieć, że praktycznie ich nie ma, jakiś marny silniczek chyba w środku jest i pewnie tylko jeden, w grach prawie nie czuć wibracji, w ogóle. Sama konstrukcja pada jest kiepskiej jakości, nie wierzcie w opisy na stronach, gdyby nie były takie kolorowe, to bym nie kupił. Sama obudowa jest dobra, ale zarówno spusty, jak i przyciski mają spore luzy, a krzyżak wydaje się, jakby miał zaraz odpaść. Sprzedam to przy najbliższej okazji, kupię sobie chyba dual shocka, albo pada z xboxa. Nie polecam zakupu tego pada!
  Odpowiedz
#3
Pad do PS3, wyglądający jak Xboxowy z przyciskami od PS3 - komiczne.
Nie wygląda na jakiś straszny syf a tu jednak, można się nadziać na minę.
Moim zdaniem do grania na kompie lepiej doinwestować i kupić oryginalny pad od klocka podziała dłużej
i mamy pewność że nie kupimy jakiegoś badziewia które nie będzie działać. Pozostaje Ci jedynie pozbyć się tego jak najszybciej.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#4
Tak zrobię, dopłaciłbym parę dych i miałbym pada z xboxa, a tak to lipa. Mi odpowiada własnie pad, ktorego łatwo połączę z telefonem, bo czasem, nie ukrywam, pogrywam w tytuły na telefonie, a dual shocki jakoś nie specjalnie mi leżą w dłoni. Jedyne co w tym padzie co kupiłem mogę pochwalić, to właśnie, że leży mi w dłoni idealnie, ale akurat tego byłem pewien, bo styl z xboxa. Tak czy siak, cena do jakości -1/10.

No własnie nie wygląda na syf i wszędzie czytałem, że jest w porządku, a tu taki klops. Te recenzje to chyba pisali ludzie, kórzy nie wiedza, co to dobry pad. Mam stare pady z najstarszego Xboxa, maja genialne wibracje, i zarówno spusty, jak i przyciski ABYZ są czułe na nacisk, lekkie przyciśnięcie podaje sygnał z wartością nacisku, na spustach to dobre w wyścigówkach. No, a to stary pad jak świat. To tylko dowodzi temu, że ten co kupiłem, to szmelc.
  Odpowiedz
#5
Też jestem zwolennikiem padów od XBOX-a, nawet porównując kontrolery konsol nowej generacji, mimo iż fanem
jestem bardziej konsolki od SONY. Z podłączeniem pada do komputera nie będzie problemu jednak jak to się ma do
użycia go z telefonem? Bez kabelka się nie obejdzie, chyba że jest jakiś sposób na bezprzewodowe połączenie?
Sam w sumie jestem ciekaw, nigdy mi przez myśl nie przeszło używać pada do grania na smartfonie. Jeśli znasz jakiś
sposób pisz, chętnie sprawdzę to na moim padzie od klocka który swoją drogą muszę znaleźć w pokoju i dokupić odbiornik
który pożyczony nigdy do mnie nie wrócił.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#6
No właśnie ja mam w Xperii wbudowaną funkcję pod pady z PS3, więc z połączeniem nie było problemu, jedyna wadą jest to, że te z PS3 trzeba sparować kablem, dopiero potem można używać bezprzewodowo (wymaga to kupienia adaptera), pady z PS4 można od razu połączyć. Jeśli chodzi o pady z X'sa, to raczej wątpię, aby działały bezprzewodowo z czymkolwiek z androidem. Chociaż może już jakiś cwany wymyślił aplikacje, która pewnie wymaga rootowania telefonu.

Dodam jeszcze, że bad Xeox ma makabryczne gałki analogowe. 1/3 wygięcia gałki, to już 100% wartości współrzędnych odchylenia w każdej grze, nie da się tego zmienić. Ten pad nie nadaje się praktycznie do niczego.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sony Xperia Z2 - opinia Swordancer 15 5 540 14.01.2016, 02:02
Ostatni post: Ripper729
  Zalana Xperia Z2 Swordancer 10 5 926 04.07.2015, 12:51
Ostatni post: Swordancer
  Xperia Z2, czy Galaxy Note 3? da Vinci 11 5 514 27.04.2014, 03:49
Ostatni post: da Vinci
  Sony Xperia SP za 800 zł + dodatki - opłaca się ? dimix 12 4 480 05.01.2014, 20:24
Ostatni post: dimix
  Moje głośniki/test mikrofonu Sony Xperia SP dimix 0 1 573 05.01.2014, 19:43
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości