Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Z jaką piosenką kojarzy Ci się użytkownik wyżej ?
#21
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#22
Buhay na myśl o Tobie nasuwa mi się od razu ta piosenka:
  Odpowiedz
#23
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#24


:D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#25
  Odpowiedz
#26
Odświeżam chociaż pewnie Zaw już tego nie odczyta :P



:D Haha Haha Haha
  Odpowiedz
#27
heh^^
Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#28
Zobacz jakie ciacha mam dla Ciebie :P

  Odpowiedz
#29
Hahahahahahahhahahahahah :D

Ci którzy Cie wspierają, znają na wylot, a jednak nadal kochają...Gdziekolwiek się znajdujesz, Twój świat tworzą Twoi przyjaciele...♥


[Obrazek: 52a49b2b5a5d8.jpg]
  Odpowiedz
#30
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opisz osobę wyżej jednym słowem! Swordancer 449 57 814 04.05.2017, 11:41
Ostatni post: amb00
Smile Z jakim obrazkiem kojarzy ci się użytkownik powyżej? kubi120 36 11 346 11.02.2015, 20:57
Ostatni post: MrPsycho
  Opisz mnie piosenka. Hans 19 5 818 28.10.2013, 23:28
Ostatni post: Vilandra
  Zgadnij, jaka to gra? Michał 19 4 825 31.10.2012, 19:57
Ostatni post: Michał

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości