Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Z kim byś najchętniej...? - Wybieramy fikcyjnych bohaterów
#1
Zabawa dotyczy fikcyjnych postaci literackich, baśniowych, mitologicznych i filmowych (pamiętajmy - postaci fikcyjnych, nie prawdziwych i nie aktorów, tylko odtwarzanych ról).

Zadajemy pytanie dotyczące tego, z którym bohaterem najchętniej byśmy coś zrobili, np. "Z kim najchętniej byś się zaprzyjaźnił(a)?". Następna osoba odpowiada, wybierając dowolnego, fikcyjnego bohatera, motywuje swój wybór co najmniej dwoma porządnymi zdaniami i zadaje kolejne pytanie.

Uwaga - bohaterowie nie mogą się powtarzać!

Zapraszam do zabawy. :)

Ja odpowiem na pytanie:
Z kim najchętniej byś się zaprzyjaźniła?

Z Jaskrem z sagi wiedźmińskiej Andrzeja Sapkowskiego. Jest wesoły, radosny i ma ogromne poczucie humoru, a do tego wciąż pakuje się w tarapaty, więc nie można przy nim narzekać na nudę. Choć to lekkoduch i kobieciarz, w trudnych sytuacjach można na nim polegać. Swojemu najlepszemu przyjacielowi, Geraltowi, zawsze śpieszył na ratunek ryzykując własne życie i skoczyłby za nim w ogień. Taki przyjaciel to największy skarb.

Pytanie dla następnej osoby:
Z kim najchętniej umówił(a)byś się na randkę?
  Odpowiedz
#2
Z Tobą :D

A tak naprawdę to hmm... Hermiona z Harry'ego Pottera J. K. Rowlinga:) Zjawiskowa kobieta, poczucie humoru, uroda i temperament. Na pewno nudy by nie było :P

Z kim byś spędził/a jeden jedyny dzień w życiu? Dzień bez żadnych zasad i przepisów:)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Lord Darth Vader

Chętnie przeszłabym z nim na ten jeden dzień na ciemną stronę mocy :D
Polatałabym statkami kosmicznymi i narobiła zamieszania w niejednej galaktyce.

Kiedyś, jako dziecko obiecałam sobie, że polecę w kosmos... Do dziś na wspomnienie tego marzenia nachodzi mnie nostalgia. Zobaczyć naszą planetę z kosmosu, uczestniczyć w międzygwiezdnej wojnie, w końcu trochę poświrować - cudowne ;)

Z kim popłynąłbyś/popłynęłabyś na bezludną wyspę?
  Odpowiedz
#4
Z Lewinem z "Anny Kareniny" Lwa Tołstoja. Zakochałam się w nim od pierwszego czytania - jest bardzo męski, ciepły i inteligentny. Wprawdzie mało rozmowny, ale daje kobiecie poczucie bezpieczeństwa i ma w sobie coś z takiego dzikiego, pierwotnego mężczyzny, co wyzwala w płci przeciwnej najbardziej zwierzęce instynkty. ;) Poza tym to człowiek zaradny, pomysłowy i nie boi się ciężkiej pracy, więc z głodu na tej wyspie też byśmy nie zginęli.

Komu najchętniej strzelił(a)byś w pysk? :D
  Odpowiedz
#5
Marysi z Pierwszej Miłości

Denerwuje mnie już ta dziewczyna. Jest coraz bardziej rozlazła i rozkapryszona. Na dzień dzisiejszy grana przez nią rola zabiera urok temu serialowi (jedyny, jaki oglądam). Czasami to mam ochotę podejść do telewizora i zdrowo jej przypierdzielić :D

Kogo chętnie byś poślubił(a)?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości