Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Zakup karty graficznej - pomoc w wyborze
Witam chcę wymienić kartę graficzną w komputerze, problem w tym że się nie znam i nie wiem jaka będzie pasowała do mojego komputera.
Piszcie jakie dane muszę wam wysłać. Z góry dziękuje
Reg. punkt 3
  Odpowiedz
Nie mogłeś od razu podać wszystkich podstawowych? Płyta główna, procesor, ram, zasilacz.
  Odpowiedz
Oraz rzecz dla nas bardzo ważną w polecaniu karty dla Ciebie - budżet.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
No i info do czego jest Ci potrzebna.
  Odpowiedz
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.71Ghz
Płyta: Gigabyte GA-MA74GM-S2
Ram: 2Gb DDR2
Nie wiem czy dobrze to podaję. A cena to 200-300 zł max.
Teraz mam zintegrowaną i nie ma Pixel Shader 3.0 przez to nie działa mi dużo gier.
Zasilacz to chyba: Gembird CCC-PSU5-12 450W.
Reg. punkt 3
  Odpowiedz
Ode mnie nowy radeon R7 250 1GB, bądź używany lecz wydajniejszy 7850.
Co do gier nie nastawiałbym się na wiele, na tej karcie raczej nie pograsz w nic nowego przy dużej
ilości klatek na wysokich detalach i rozdzielczości.
Jeśli nie musisz radziłbym się wstrzymać, nazbierać trochę kasy i kupić coś o wiele lepszego.

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-250-1gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-dp-bulk-eyefinity-edition-11215-05-10g-628913/
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
Okej dzięki. Nie wiem czy jest sens ładować więcej kasy w ten komputer.
Reg. punkt 3
  Odpowiedz
Jeżeli masz zamiar kupić kartę do twojego sprzętu, to lepiej potraktuj, to jako bardzo krótkotrwałe rozwiązanie.

Lepiej złożyć coś od podstaw w danym budżecie, niż czuć niedosyt po wymianie karty graficznej w obecnym komputerze.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
Niestety chwilowo musi mi to wystarczyć, później zawsze można sprzedać to się coś kasy zwróci.
Reg. punkt 3
  Odpowiedz