Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zdjęcie w tle dla FanPage
#11
Jak widać na jego FP juz wybral ale nic za to nie zamierza ci dac.
  Odpowiedz
#12
Bynajmniej nic nie pisał. To nie GrafArt !

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#13
Poczekam na wszystkie praca. Na razie Davvid umieściłem Twoje. Co do nagrody ze zwycięzcą ustalam na priv.
  Odpowiedz
#14
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#15
Michał, dlaczego Ty zawsze od kogoś zwalasz pomysł ?
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#16
Akurat miałem wcześniej to,znalazłem na necie takie coś,nie udowodnie wam ale cóż miałem wstawić dawno tylko z powodów prywatnych nie mogłem,nie bendę się rozpisywał bo niczemu dobremu to nie prowadzi,ja mógł bym cie czepiać że robisz w wielu postach nie potrzebny offtop ale tego nie robię.Niektóre sprawy można załatwić na privie,ale no cóż lepiej nabić posty.Spoko i dzięki za ostrzeżenie ale no cóż...
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#17

  Odpowiedz
#18
Zwycięzcą jest Davvid niech się skontaktuje ze mną po nagrodę.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zamazane zdjęcie TerraNova 5 3 517 07.06.2014, 22:18
Ostatni post: TerraNova
  Jak wyostrzyć zdjęcie Imcoran 2 2 536 05.06.2014, 08:06
Ostatni post: Jarus
  Zdjęcie w tle na Facebooka Hector 5 7 568 28.02.2013, 13:40
Ostatni post: danielo117o
  Logo na fanpage Czarna_Owca 41 9 606 05.01.2013, 15:36
Ostatni post: Diablo09
  Zdjęcie w tle na fanpage Signal 4 2 128 01.01.2013, 16:06
Ostatni post: Signal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości