Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zmiana czasu na letni 2013
#1
Nie zapomnijcie dziś przestawić zegarków o godzinę do przodu. :)
  Odpowiedz
#2
Poszedłem około 2 w nocy coś przekąsić, wróciłem, patrzę na zegarek - 3 w nocy! No to godzinkę dłużej mi zeszło ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Ja już w tamtym tygodniu przestawiłem przez przypadek :P Nie myślałem że Admin mi przypomni :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
(31.03.2013, 03:44)Nicholas napisał(a): Poszedłem około 2 w nocy coś przekąsić, wróciłem, patrzę na zegarek - 3 w nocy! No to godzinkę dłużej mi zeszło ;)

Ja też tak miałem, ale przedwczoraj Haha. O co tu chodzi Auc?

Dzisiaj nie zapomniałem przestawić. Dzięki temu godzinę wcześniej wyszedłem z pracy. O wstawaniu w Święta o piątej(czyli czwartej) rano nic nie będę pisał, bo co mam napisać z takim avatarem Niemoge ?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#5
Ja w aucie dalej mam nie przestawiony, jakoś tak mi się nie chciało za to zabrać :P
  Odpowiedz
#6
Ja oczywiście zapomniałam, obudziłam się godzinę za późno, ale dzięki mojemu zrodzonemu sprytowi i urokowi, jakoś dałam sobie radę :P

Wcale mi się ta zmiana czasu nie podoba, dla mnie mogłoby tego w ogóle nie być.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ile czasu dziennie spędzasz przed telewizorem? Baron 41 9 580 11.11.2017, 22:26
Ostatni post: Markyt
  Pomysły na spędzenie wolnego czasu we dwoje lub samemu/ej. Baron 7 2 466 29.06.2017, 13:27
Ostatni post: Lejsi_126
  Ile czasu dziennie spędzasz przed komputerem? Vilandra 56 14 638 17.04.2017, 20:59
Ostatni post: Magia
  20 - Letni Konrad skazany przez NFZ na śmierć Pilnie potrzebuje pomocy. Mesajah 1 1 125 21.06.2016, 00:04
Ostatni post: Demanufacture
  Zmiana przepisu kategorii A1 pandokti 0 1 109 17.04.2015, 19:59
Ostatni post: pandokti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości