Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Zmiana strony w Wordpress.
Siema od jakiegoś czasu zajmuje się swoim blogiem na WordPressie. Między innymi to właśnie z niego podszkoliłem się z CSS i skminiłem całą składnie html'a (jeszcze tylko php :D)...
Nie odbiegając od tematu, nie wiecie jak może się nazywa skrypt czy coś zmiany strony ehh zobrazuje wam:
[Obrazek: ai2iet.jpg]
Macie tutaj kilka artykułów no i pod spodem "Starsze Posty" i "Nowsze Posty". Nie stanowiłoby to problemu gdyby nie to, że chciałbym, aby tam były normalne liczebne oznaczniki strony itd. tak jak tutaj:
[Obrazek: 5jqn0u.jpg]
Nie mówię, aby to wyglądało tak samo, ale chodzi mi o same cyferki np. w kratkach czy coś.
Wie ktoś jak takie coś napisać, lub podpowie w którą stronę iść?

Aha no i mam jeszcze jedno pytanko jak zrobić taką "tabelkę" posta? Coś takiego jak na tym drugim zrzucie ekranu, bo jak pewnie zauważyliście u mnie nic takiego nie ma.
Jeżeli coś trzeba podać czy coś jakiś kod to piszcie wszystko podam.
Z góry dzięki, Nieśmiertelny
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz
Proponuję zainteresować się pluginem WP PageNavi

http://wordpress.org/plugins/wp-pagenavi/
  Odpowiedz
Nieśmiertelny napisał(a):Między innymi to właśnie z niego podszkoliłem się z CSS i skminiłem całą składnie html'a
A o czymś takim jak paginacja słyszał ?
Poczytaj o paginacji a wszystko stanie się jasne.
Zrobienie takiej ramki to również podstawy html a jeśli chcesz to zmienić w szablonie WP to poczytaj o szablonach smarty i ich edycji albo o edycji szablonów w WP.

GROSiK napisał(a):http://wordpress.org/plugins/wp-pagenavi/
Tej wtyczki nie polecam bo ma lukę.
  Odpowiedz