Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zmiany dotyczące sygnatur
#11
P@weł napisał(a):A że się zapytam co tu nie pasuje? za duże za małe, wystarczy zmniejszyć i poszerzyć np mój obecny gif gorzej z tymi z animacją.
Czyli prawie, że musimy mieć na sygnaturce Userbary - przynajmniej do tego niedługo dojdzie
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#12
Edycja - Limit rozmiarów zostaje zwiększony do 500x100.
  Odpowiedz
#13
Ja dałbym opcję wyłączenia sygnatur w profilu i każdy kogo by raziły je wyłączy lub ustawi takie rozwijane, domyślnie schowane. Nikt dotychczas nie narzekał więc nie rozumiem czemu podjęto takie kroki. Jeśli ktoś się boi, że forum będzie wyglądać jak choinka świąteczna, to niech popatrzy na chomikuj od którego to forum się zaczynało i zrozumie, że najwyraźniej ludziom sprawia to jakąś przyjemność, choć mi już nie. Sygnatury, to akurat ostatnia rzecz na jaką zwróciłbym uwagę przy rejestracji. Moim zdaniem niepotrzebnie poruszono ten temat. Przy dużej rozdzielczości ekranu te małe bannerątka wyglądają trochę śmiesznie, ale to już można też od razu zabronić pisać ludziom teksty typu "Piłka to nie tylko sport, piłka to życie!", które są równie komiczne, bynajmniej w moich oczach. Nawet taki baner jak u szybciora, ładuje się szybciutko, więc nie kapejszi tego, ale spoko.

Pamiętam swój z hakowaniem, czy czymś takim, takie czerwone literki na czarnym tle. Jak widać czasem człowiekowi się nudzi, więc niech robią te swoje sygnaturki, mi to nie przeszkadza.
  Odpowiedz
#14
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#15
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#16
(26.09.2013, 21:41)da Vinci napisał(a): Idziemy za ciosem, wprowadzamy kolejne zmiany, tym razem dotyczące sygnatur. Zdecydowaliśmy się podjąć pewne kroki, w celu uzyskania większej przejrzystości treści na forum.

Hahah props. Tak długo to było i chcecie taka drobnostkę zmieniać ??
Na forum udziela się raptem max 20 osób, co to ma do przejrzystości??
Jakby na forum było z tysiąc aktywnych userów, to wtedy można by coś takiego wprowadzić, ale teraz ?? Najlepiej wyłączcie możliwość, będzie przejrzyście ;]

Można wprowadzić coś takiego jak : Scroll, i tam umieścić, ktoś jak będzie ciekawy to sobie przesunie pasek w dół i gitara, też będzie przejrzystość ...

Ode mnie [Obrazek: zolta.gif] dla obsługi forum.

Lepiej powróćcie do starych zwyczajów jak wybory usera itp...

Pozdrawia, rzadko "już" wypowiadający się user WazzUp :)
  Odpowiedz
#17
W sumie to i lepiej. Wielkie sygnatury są denerwujące czasem :D
Jak dla mnie big +
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#18
A mi się to nie podoba - rozumiem, gdyby użytkownicy mieli sygnatury rozmiarem przypominające tapety Full HD, ale na tym forum jeszcze nigdy się z czymś takim nie spotkałem...

Nie lubię być ograniczany ._.
  Odpowiedz
#19
Mychaty, musi być jakiś regulamin sygnatur na tym forum, bo jak się domyślam to nie było, da Vinci napisał że maximum to 500x100, chyba że nie zauważyłeś, co by nie było to to zawsze komuś by nie pasowało, nawet 500x550, tak?
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#20
P@weł napisał(a):da Vinci napisał że maximum to 500x100, chyba że nie zauważyłeś, co by nie było to to zawsze komuś by nie pasowało, nawet 500x550, tak?

P@weł nie przesadzaj. Dobrze wiesz, że gdyby było np. 600x200 wątpię, że ktoś by się doczepił, bo chodzi również o wysokość. Nie każdy na tak wysoką sygne jak ty. Ja na przykład mieszczę się ze swoją w szerokości ale z wysokości muszę zmienić. Gdy zmniejszę wysokość a nie zmienię szerokości będzie zbyt zpłaszczona itd, itp. Mam wrażenie, że nie rozumiesz ile trudu musi zadać sobie osoba, która chce mieć tą sygnaturkę którą miała na nowych "przepisach" i aby to wyglądało jak trzeba. Jak dla mnie to - ale chyba będe musiał się dostosować bo nie mam wyboru.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Aktualizacje i zmiany na forum Odjechani Swordancer 0 2 232 03.09.2015, 00:31
Ostatni post: Swordancer
  Zmiany tytułów użytkownika pod nickiem da Vinci 4 3 726 14.11.2013, 19:12
Ostatni post: da Vinci
Information 24.X.2011 Gruntowne zmiany kategorii oraz działów adam-as 0 2 026 24.10.2011, 01:24
Ostatni post: adam-as

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości