Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Znalezione w e-mailu(jak w temacie)
#1
W tym temacie załączmy załączniki lub linki do nich dozwolone formaty: doc, pps, jpg, bmp itp

[Obrazek: attachment.php?aid=41]


Załączone pliki Miniatury
   
  Odpowiedz
#2
... a ja znalazłam w e-mail'u robola fuuuuuuuujka ... chociaż proponował 500 ...

... nie mam co załączyć w żadnym z w/w formatów bo wystąpił incognito ... tzn robal fujka
  Odpowiedz
#3
Do rebecca2001:

Cytat:... a ja znalazłam w e-mail'u robola fuuuuuuuujka ... chociaż proponował 500 ...

... nie mam co załączyć w żadnym z w/w formatów bo wystąpił incognito ... tzn robal fujka

tylko bez takich a tu coś na polepszenie humoru

cuda ogrodników.pps
wraz z dźwiękiem

Cuda ogrodników
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości