Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Żółte obramowanie jak to w instrukcjach bhp
#1
  Odpowiedz
#2
Format -> obramowanie i cieniowanie a następnie obramowanie strony.
Niestety nie posiadam Word'a 2007 mam 2010 ale z tego co pamiętam tam powinno być.
W 2010 jest to układ strony -> obramowanie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
No tak ale jak zrobić przekątną pomijając autokształty bo w nich mi nie wychodzi :)
  Odpowiedz
#4
Wklej sobie po prostu to:
(powiększ, przekształcając na ramkę)

[Obrazek: 1234-1356989178.png]
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Dobra dzięki ogarnąłem to jakoś z autokształtami. :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości