Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Związki na odległość.
Wszystko zależy co kto oczekuje od drugiej osoby.
  Odpowiedz
Zwiazki na odleglosc wymagaja anielskiej cierpliwosci i ton zaufania. Z moim partnerem zylismy w takim ukladzie przez jakis czas, ale kosztowalo nas to zbyt wiele stresu, wiec sie przeprowadzilam.
  Odpowiedz
Opowiadać o wszystkim... Chyba trzeba być nienormalnym, szczególnie gdy kogoś się nigdy nie widziało na oczy.

Nie wierzę w związki na odległość ani znajomości, chyba że zostanie to przeniesione do rzeczywistości, to wtedy tak. Internet nie daje możliwości by poznać kogoś naprawdę tylko na podstawie tego, co jest napisane dodaje się mnóstwo wyobrażeń o tej drugiej osobie, które mogą być dalekie od prawdy. W życiu to przynajmniej widzi się reakcje w zależności od sytuacji i zapamiętuje się jakie zachowania są normalne/codzienne, a które nie, które dają powód do niepokoju. A na Internecie można tak wszystko zatuszować, że druga osoba jeżeli nie jest naprawdę błyskotliwa to niczego nie dostrzeże.

[Ups! Nie zauważyłam, że już w tym wątku się wypowiedziałam Haha ]
  Odpowiedz
Znajomości na odległość, to nic złego. Fakt nie poznasz człowieka przez internet tak jak na żywo, ale co to ma do rzeczy? Możesz spotkać na internecie osoby, które są do ciebie podobne. Mają podobne podejście do świata, podobne zainteresowania. Możesz się rozwijać wymieniać spostrzeżeniami odnośnie świata i tego co was otacza. Takie znajomości mimo, że internetowe są według mnie warte więcej niż z niejednymi realnymi znajomymi. Nie liczy się odległość, ale to jak dogadujesz się z drugą osobą.

Co do związku, moje podejście troszku się zmieniło co do tego. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Jeżeli jest możliwość / perspektywa przyszłego wspólnego zamieszkania, ewentualnie częstego widywania się ze sobą, to byłbym w stanie wstąpić do takiego związku. Tak jak powiedziałem wyżej. Nie odległość, a relacje z drugą osobą grają pierwsze skrzypce.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]

Odpowiedz