Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zwolnienie z odpowiedzialności karnej
#1
Witam
Mam takie pytanie, czy zahasłowanie konta zwolni mnie z odpowiedzialności za pliki, które się znajdują na chomiku? Mam na myśli głównie. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Krótka i prosta odpowiedź - Nie.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#3
Nie znam się bardzo na prawie i przepisach, ale gdy masz jakieś pliki u siebie to musisz mieć ich kopię jako dowód, bo przecież chomikuj to dysk internetowy. Hasło nie może być nigdzie podane, i nikt nie mógł chomikować od ciebie.
W ten sposób wyjdzie na jaw czy miałeś na hasło od początku, po IP z logów nawet mogą sprawdzić kto i co pobierał od ciebie.
Chyba tak to wygląda ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości