Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Zwycięzca Got To Dance - Krzysztof Kozak
#1
No i mamy zwycięzcę tanecznego programu Got To Dance tylko taniec.
Jest nim Krzysztof Kozak!
Czy macie w związku z tym jakieś refleksje?
Czy spodziewaliście się takiego zwycięstwa?
Kto był Waszym faworytem?


[Obrazek: Got_to_dance_krzysztof_koza-1352496360.jpg]

Rywalami Krzysztofa Kozaka w finale była profesjonalnie tańcząca para z Litwy
Jekaterina Romankova i Justas Kucinkas:

[Obrazek: got_to_dance_zwyciezca_odje-1352496663.jpg]

Przed ogłoszeniem wyników zadeklarowali, że jak wygrają przekażą całą wygrana 100 000 zł osobie,
która bardziej potrzebuje tych pieniędzy, czyli jak mniemam chodziło o Krzysztofa Kozaka.
Przypomnę, Krzysztof Kozak cierpi na stwardnienie rozsiane.
  Odpowiedz
#2
Liczyłem na niego,chociaż nie przepadam za tańcen ;D
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#3
A dla mnie to w sumie ok bo nie przepuści tej kasy na niewiadomo co tylko przeznaczy na leki i będzie się leczył :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Już koniec? Przegapiłem finał. Jak dla mnie to wygrana z litości. Krzysztof może i ma poczucie rytmu, ale ta parka rozwaliła go i nie ma o czym mówić. Totalnie bez sensu. Dla mnie facet popsuł program, bo wynik padł z litości, a nie przez zdrową rywalizację. Nic do niego nie mam, mi też jest go szkoda, ale to program i miała być rywalizacja, a był szpital na peryferiach.
  Odpowiedz
#5
e tam ja takich bzdur nie oglądam za dużo już tego jest różne talenty się pokazują i robią nie wiadomo co... nasze stacje nie potrafią same niczego wyprodukować kupują tylko od amerykańców takie bzdurne licencje aby przyciągnąć mało inteligentnych widzów którzy mają czas na oglądanie takich szmir.
  Odpowiedz
#6
Wiedziałem że wygra. No już tak jest, jak się opowie smutną historię z życia przed kamerami to ludzie się litują no i robią to, co robią...

Potem jak już wiedza że ktoś jest tam na coś chory czy tam coś to zaraz nie wysyłają tych SMS-ów "bo super tańczy, ma talent" tylko "jest chory, przydadzą Mu się te pieniądze" etc.


Tak jak w 'Mam Talent' - Ludzie wysyłają SMS-y na dzieciaczki bo potem będzie dzieciom smutno jak przegrają...

No cóż, komercja i takie tam..
  Odpowiedz
#7
Jako, że nie mam w zwyczaju oglądania TV jak i tych głupawych dla mnie programów, wczoraj wyjątkowo obejrzałem Got To Dance tylko taniec. Chociaż i tak mnie wkurzały te reklamy

Po występach osób/grup byłem za Krzysztofem, lecz byłem zdania, że i tak będzie miał nikłe szanse.
Ale jednak stało się i wygrał. Moim zdaniem należało mu się :)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#8
Mychaty w 100% się z tobą zgadzam.
I z tego powodu rzadko oglądam tego typu programu, a tego nie trawię.
Must be the music jeszcze ujdzie, bo bardzo lubię programy oparte o muzykę.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#9
Cieszę się, że to właśnie on wygrał. :) Zasłużył na to...

Jednak Ekaterina Romankova i Justas Kucinkas oświadczeniem, że pieniądze i tak przekażą Krzysztofowi, pokazali prawdziwy respect i gest! Oby więcej takich ludzi. :)

  Odpowiedz
#10
Jak widać każdy może wygrać finał, jeśli się tylko chce. Poza tym on dobrze tańczył. Miałem nadzieję że wygra. Pzdr
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości