Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


cFosSpeed
#1
[Obrazek: bc285f471ce199dd522be893372.jpg]


cFosSpeed


cFosSpeed zwiększa przepustowość i zmniejsza czas pakietów ping.

Zawsze, gdy pobierasz więcej niż jeden strumień danych, cFosSpeed może optymalizować ruch.

* Zmniejsza czas pakietów ping dla gier online
* Utrzymuje szybkość połączenia internetowego podczas silnie obciążającego pobierania/wysyłania danych
* Nowość: Usprawnia komórkowe połączenia internetowe
* Redukuje problemy ze strumieniami danych audio/wideo
* Poprawia jakość rozmów prowadzonych przez internet (VoIP)

Najciekawsze

* cFosSpeed zabezpiecza jedną czynność (np. wysyłanie wiadomości e-mail) przed dławieniem jej przez wszystkie inne np. przez rozmowy telefoniczne, czaty itp.
* cFosSpeed utrzymuje czas pakietów ping na niskim poziomie, więc można jednocześnie grać w gry online i pobierać pliki.
* Wszystkie ważne pakiety z danymi są automatycznie traktowane priorytetowo w stosunku do mniej ważnych. Za pomocą funkcji priorytetowego traktowania programów i protokołów dostępnej w cFosSpeed, można idealnie skonfigurować swoje aplikacje lub dodawać nowe programy.
* Analiza danych w czasie rzeczywistym: W nowym oknie statusu można łatwo rozpoznać, które strumienie danych są aktualnie transferowane.

POBIERZ
Pobierz cFosSpeed
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości