Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


jak ocenić prawnika?
#1
ale tak rzetelnie ZANIM skorzysta się z jego usług?
Mam parę drażliwych spraw do załatwienia Puknijsie ,z którymi samodzielnie na pewno sobie nie poradzę. Pytanie tylko, jakie kryteria przyjąć oceniając poszczególne kancelarie prawnicze? Opinie internetowe, jakieś branżowe nagrody i wyróżnienia... a może gdzieś jest ogólnodostępna historia prowadzonych spraw, którą można by przejrzeć Yy
  Odpowiedz
#2
Na pewno nie należy korzystać z portali z opiniami. W czasach internetowej ściemy, 4/5 opinii, a nawet więcej, nie jest prawdziwa. Opinie w Internecie są opłacone lub zawyżane za opłatą. Wystawiane oceny, tekst... Mało jaki zadowolony klient specjalnie loguje się na jakimś portalu, tylko po to by wystawić wychwalającą opinię. Mi się personalnie nawet czasem nie chce klinąc łapki w górę na allegro, a co dopiero tracić czas na pochwały i komentarze.

Zalecam skonsultować się ze znajomymi lub wypróbować w praktyce usługę prawnika. Jedyną sensowną metodą weryfikacji jakości usług w Internecie jest zerknięcie na opinie Googla, wybranie najgorszych opinii i przeczytanie tych najdłuższych, czyli najbardziej wiarygodnych. Polacy akurat lubią ponarzekać, więc często na takie komentarze można natrafić, a jest to portal, który niemal nie wymaga od nas wysiłku, bo zazwyczaj Internauci mają już konta Google i wystarczy kliknąć gwiazdkę. Serwisy opineo, ceneo itd, to wszystko pic na wodę, nic tylko zbanować sobie w wynikach wyszukiwania.
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości