Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

nC+
Grupa Canal+ i TVN ogłosiły w piątek (30 listopada 2012 roku) sfinalizowanie umów o strategicznym partnerstwie i przystępują do połączenia swoich platform płatnej telewizji, n i Cyfry+, tworząc tym samym wiodącego operatora płatnej telewizji premium w Polsce z liczbą ponad 2,5 mln abonentów.

Sam byłem do niedawna abonentem n'ki ale zrezygnowałem szkoda mi pieniędzy na płacenie 70 PLN miesięcznie za coś co oglądam przez 1.5godziny dziennie, szczerze mówiąc to nic tam takiego nie było.

Na fuzji tych platform zyskają zwykli klienci Z pewnością zadowoleni będą fani sportu, bo w jednym dekoderze powinni otrzymać dostęp do bogatszych treści sportowych: T-Mobile Ekstraklasa, liga angielska,, hiszpańska, francuska, NBA, Grand Prix na żużlu, Euroliga, MMA, tenis (obecnie w Canal+) oraz Liga Mistrzów, Liga Europejska, liga włoska, boks (obecnie w "n"). Powodów do narzekań nie powinni mieć także kinomanii, bo w jednym dekoderze otrzymają dostęp do bogatej oferty filmowej na wyłączność z takich wytwórni jak: 20th Century Fox, Monolith Films, MGM, DreamWorks i Paramount Pictures (obecnie w "n") oraz Universal, Studio Canal, Gaumont, Europa Corp., EEAP, SPI, TF1, Spyglass, Gutek Film, Vivarto, Kino świat, Against Gravity, Hagi Film i wiele innych niezależnych (obecnie Canal+). Jaka będzie oferta nowej platformy - przekonamy się w najbliższych miesiącach.

Nie zadowolony będzie natomiast Cyfrowy Polsat który będzie miał w końcu poważną konkurencje. Dla nas abonentów to lepiej bo mimo że zostaną 2 platformy zamiast 3 to konkurencja będzie większa ze względu na wielkość obu platform rynek nasyca się i teraz będzie walka o utrzymanie klienta a żeby pozyskać nowego to z taką ofertą nC+ będzie miała bardzo łatwo dlatego CP będzie musiał obniżyć ceny ;)

Jesteście abonentami którejś z tych platform? Jesteście zadowoleni z obecnej oferty?
  Odpowiedz
Dopóki żużel - liga polska i angielska - będzie na Polsacie, to mój tata za nic nie zmieni platformy, ale jak zabiorą mu żużel, to następnego dnia będzie miał nowa umowę. Każdy ma co lubi.
  Odpowiedz
Miało być lepiej, a wcale nie jest.
Ja już od paru lat korzystałem z "n"-ki i muszę przyznać że byłem zadowolony i z oferty programowej i z ceny. Jednak teraz wkurza mnie, że nie pytając o moje zdanie "nC+" zmienia mi część programów, podnosi cenę, przydziela wybrany przez kogoś (nie przeze mnie) pakiet. Jeśli do 19-tego kwietnia nie złożę (na piśmie!) wypowiedzenia umowy, to zostanie ona - już na nowych - warunkach przedłużona na 18 miesięcy.
Z tego co wiem, cała masa dotychczasowych abonentów zarówno "n"-ki, jaki Canału+ jest oburzona.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/platforma-nc-chce-dogadac-sie-z-uokik-decyzja-urzedu-coraz-blizej

Tym bardziej mnie denerwuje, że jak przedłużałem ostatnio umowę, to mogłem to zrobić telefonicznie. Jak bym chciał zrezygnować - to na piśmie, a punktu gdzie brałem dekoder już dawno nie ma. To gdzie ja mam to pismo ewentualnie złożyć?

PS. Przez takich mośków, będę chyba musiał zmienić avatar, a ten mi się podoba Haha.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości