Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


pobieranie folderów ze swojego chomika
#1
Witam, 
Nie wiecie może czy można ze swojego własnego chomika pobierać całe foldery? 
Mam folder z muzyką i za "chiny" nie mogę go pobrać... 2 GB muzyki więc każdy plik osobno jest kichowato :/
Macie jakiś pomysł? Pobieranie całego folderu mi nie idzie.
  Odpowiedz
#2
Musisz spełniać kilka zasad aby móc pobierać foldery z chomikuj.pl :)
1.) Mieć zainstalowanego chomikboxa
2:) Mieć Zanstalowaną przeglądarkę Google Chrome
3:) być zalogowanym na swoim koncie na chomikuj.pl oraz na chomikboxie
4:) Mieć zaznaczoną w ustawieniach swojego chomika opcję "zawsze pobieraj pliki z serwisu przy pomocy ChomikBox"
Dopiero jak spełnisz te 4 warunki to uda Ci sie pobrać pliki całymi folderami :)
"Jeśli skopiowanie płyty to kradzież, to idąc tym tropem - zrobienie komuś zdjęcia to porwanie" - Anonymous
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug Nie chcą się wysyłać duże pliki przez chomika na androida Arkadiusz Piotr 0 1 175 31.07.2017, 20:40
Ostatni post: Arkadiusz Piotr
  Powolne pobieranie danych na chomikuj.pl citrix 6 12 405 07.01.2016, 23:07
Ostatni post: citrix
  Jak wypozycjonować swojego chomika odpłatnie? kubaszekr38 4 2 128 05.04.2015, 04:08
Ostatni post: szalony
  Wycena chomika 2mln punktów TylkoLegalnePliki 7 2 552 08.03.2015, 22:17
Ostatni post: TylkoLegalnePliki
  Odświeżenie chomika. MrPsycho 14 3 820 11.02.2015, 03:21
Ostatni post: Dennijs

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości